فروش کاغذ دیواری + نصب

کاغذ دیواری های کلاسیک با توجه به اینکه از طرح های قدیمی و کلاسیک بر روی خود برخوردار هستند نباید در دکورهای مدرن استفاده شوند و این موضوعی است که برخی به آن اهمیت نمیدهند که در نتیجه با تضاد ایجاد شده میان دکور و کاغذ دیواری نه تنها دکوراسیون زیبایی نخواهید داشت بلکه جلوه بصری بسیار بدی نیز ایجاد خواهد شد. تنها مدل و طرح کاغذ دیواری نیست که باید برای خرید مد نظر قرار دهید. اگر کاغذ دیواری دارای نقوش اسلیمی و یا کلاسیک باشد می توانید از آن برای دکوراسیون کلاسیک استفاده کنید. كاغذ ديواری های کرم و طلايی برای اینکه گرمی بيشتری به فضا می دهند محبوبتر هستند. رنگ كاغذ ديواريها ارتباط مستقيمي با حجم و مساحت اتاق دارد. هدف از این سبک ایجاد فضایی خلوت و ساده است پس باید در انتخاب کاغذ دیواری مدرن از طرح های ساده کم گل و یا طرح های با خطوط هندسی استفاده نمود. قاب کاغذ دیواری از جنس پلی اورتان بوده و رنگ آمیزی شده است.

در نتیجه اینجاست که لزوم کمک گرفتن از یک فرد متخصص نصب کاغذ دیواری به چشم خواهد آمد. همچنین اتاق ها را نیز میتوانید با توجه به اینکه چه شخصی از آنها استفاده میکند بصورت سلیقه ای با کاغذ دیواری مناسب بپوشانید. اگر نمیخواهید برای تغییر دکوراسیون اتاقهای منزل خیلی هزینه کنید، میتوانید بهجای پوشاندن تمام دیوارها با کاغذ دیواری فقط سقف را کاغذ کنید. کاغذ دیواری کردن یک روش سریع درست کردن دیوارها است برای کسانی که می خواهند منزلشان را بفروشند. برای اینکه کمتر با این مشکل مواجه شوید بهتر است متراژ دیوارها و میزان پرتیها را به طور کامل اندازه بگیرید. یکی از متریال هایی که هیچ زمانی از مد نمی افتد و همواره بر دل مشتری ها نشسته است و به قاطعیت عرض میکنم که در سالیان تجربه در صنعت دکوراسیون داخلی و شرکت آذران دکور همواره در طول سال هستند عزیزانی که صرفا و صرفا کاغذ دیواری را برای منزل خودشان در نظر گرفته اند و الحق که البوم ها و رول های جدید این محصول هم زیبا هستند و هم اینکه با توجه به گران شدن دیگر دیوارپوش ها هنوز این مدل مرقوم به صرفه اقتصادی و هم از نظر نصب هم گاها هستند خانواده هایی که خودشان اقدام به نصب درجه یک در منزل خودشان خواهند کرد.

جذب نور: یکی دیگر از معایب کاغذ دیواری جذب نو است، که ساعث میشود فضا تاریکتر و کوچکتر از آنچه است به نظر برسد. اگر بخواهیم در مورد خرید کاغذ دیواری بیشتر خدمت شما عرض کنیم این مطلب است که شاید تا سال های گذشته خانواده ها به جهت اینکه عنوان می کردند که طرح های البوم های کاغذ دیواری تکراری است از خرید آن صرفه نظر میکردند یا اینکه تمایلی کمتری نشان می دادند، اما داستان امروز به کلی متفاوت است، در یک اقدامی نسبت به وارد کردند 5 البوم کاغذ دیواری، تدابیری لازم را اندیشیدیم و بهترین گل های خاورمیانه را در جمع آلبوم های کاغذ دیواری خود داریم تا هر آنچه که شما عزیزان نسبت به کاغذ دیواری علاقه دارید آن را در خدمت شما قرار دهیم. درست است که ممکن است استفاده از دو نوع کاغذ دیواری در ظاهر شباهتی به هم نداشته باشند اما در کنار هم می توانند مکمل های مناسبی باشند. همچنین در صورت نصب غیر اصولی کاغذ دیواری ممکن است پس از مدتی کاغذ دیواری از دیوار جدا شده و به دلیل اینکه با چسب به رنگ دیوار چسبیده است بخشی دیوار را خراب کند.

همچنین بهتر است برای دیوارهایی که پنجره دارند از نمونه های ساده استفاده شود که طرح کار بهم نریزد. برخی از کاغذ دیواری ها وجود دارند که با توجه به ظاهر زیبای خود، نظر خریدار را به خود جلب می کنند اما از کیفیت مناسبی برخوردار نیستند که از این رو خریدار مجبور به تعویض کاغذ دیواری بعد از مدتی خواهد شد. شما می توانید کاغذ دیواری را که دارای نقوش بیشتری می باشد برای قسمتی از خانه انتخاب کنید که وسایل کمتری در آنجا قرار می گیرد تا موجب شلوغی فضا نشود و هماهنگی مناسبی را در فضا ایجاد نماید. تناسب کاغذ دیواری با دکوراسیون حتما باید مد نظر قرار گیرد و هر گونه سهل انگاری نسبت به این موضوع میتواند جلوه ظاهری بسیار نا مناسبی را برای دکوراسیون به وجود آورد. انتخاب آن بستگی به سلیقه و همچنین تناسب و هارمونی با دکوراسیون داخلی شما دارد. یکی از بهترین گزینه ها برای انتخاب و خرید یک کاغذ دیواری قابل شستشو بودن آن است. بنابر این بهتر است از کاغذ دیواری های گل دار برای فضاهایی با کفپوش ساده و برعکس آن استفاده کنید . دو مدل از رول های پرطرفدار کاغذ دیواری برای خرید در شرکت دکورچوب، کاغذ دیواری با رول متر و کاغذ دیواری با عرض یک متر میباشد، خوب است بدانید که کاغذ دیواری هایی که عرض یک متر دارند؛ هنگام نصب روی دیوار ها به صورت یک متر یک متر درز میخورند و در این حالت تعداد درز به کار رفته شده و هدر رفت کاغذ دیواری بسیار کم میشود؛ از طرف دیگر در کاغذ دیواری با رول متر معمولا قیمت به ازاری هر متر مربع محاسبه شده و در این حالت قیمت کاغذ دیواری برای خرید بسیار مناسب محاسبه میشود.

دیدگاهتان را بنویسید