صفر تا صد کاغذ دیواری و پوستر سه بعدی

برای پاک کردن آخرین قسمتهای لکه و شستن دیوار گچی، یک اسفنج را در آب داغ مرطوب کنید. برای تمیز کردن کاغذ دیواری باید اسفنجی را با آب ولرم خیس کنید و سپس روی کاغذدیواری بکشید. اگر دیوار شما رنگ روغن دارد می توانید از اسکاچ نرم برای تمیز کردن آن قسمت ها استفاده کنید. اگر تغییرات شما در فضا به دکوراسیون و بازسازیهای جدیتری میانجامد میتوانید برای انتخاب رنگ و طرح کاغذ دیواری از یک مشاور دکوراسیون داخلی کمک بگیرید. پوستر های ابر و بادی می توانند به دکوراسیون شما جلوه ای مدرنیته ببخشند و دست شما را برای استفاده دامنه وسیعی از رنگ ها باز بگذارند . 1- برای خانههایی که نورگیری آنها ضعیف است رنگ گزینه بهتری است. کاغذ دیواری pvc هم مقاومترین کاغذ دیواری در مقابل آب است و برای خانواده­های بچه­دار که ممکن است دیوار خانه­شان زود کثیف شود و یا کسانی که در مناطق شرجی زندگی می­کنند، بهترین گزینه است.

کاغذ دیواری پارچه­ای هم معمولاً در لایه زیرین یا لایه اصلی خود دارای پارچه است که مهمترین مزیت آن این است که عایق صوت (آکوستیک) است و برای کسانی که می­خواهند در داخل خانه از سروصدا در امان باشند، گزینه مناسبی است. از پاک کن مناسب استفاده کرده و با حرکت ملایم و دایرهای دیوار را با آن پاک کنید. سپس لکه را با حرکت دایرهای پاک کنید. کاغذ دیواری با طرح های فانتزی شهر ، ماشین ، نوشته های انگلیسی درهم و این گونه طرح ها نیز بسیار مورد علاقه پسر ها قرار میگیرد که میتوان از یک دیوار با این طرح ها استفاده نمود و بقیه دیوارها رنگهای ساده مکمل آن را اجرا کرد . ابتدا کاغذ دیواری را به اندازه 5 تا 10 سانتیمتر بزرگتر از ارتفاع دیوار برش میزنیم و روی میز کار قرار میدهیم، توجه داشته باشید که فقط قواره اول را باید اینطور برش بزنید، زیرا رول بعدی را با توجه به طرح کاغذ دیواری باید برش بزنید، بهتر است تا در اینجا یک مورد بسیار مهم را توضیح دهیم و آن “جوری طرح” است، جوری طرح یعنی اینکه پس از چسباندن قواره اول کاغذ دیواری به دیوار، اگر کاغذ دیواری ما طرحدار باشد و ساده نباشد، مجبور هستیم قواره دوم را طوری ببریم تا طرحها در ادامه هم قرار بگیرند، از انجام این کار با عنوان جوری طرح یاد میکنیم، حالا روش نصب را ادامه میدهیم، برای برش دادن قواره دوم کاغذ دیواری، باید جوری طرح را در نظر بگیرید و ممکن است لازم باشد که این قواره را تا 60 سانتیمتر بزرگتر برش بزنید.

مطالب لازم برای آگاهی بیشتر در مورد چاپ کاغذ دیواری و محصول مشابه آن یعنی پوستر دیواری و یک انتخاب و خرید مناسب در ادامه آمده است. اگر شخصیت تنوع طلبی دارید از خرید کاغذدیواری های شلوغ اجتناب کنید و طرح های ساده تری را خریداری کنید. مطالبی که قبل از خرید کاغذ دیواری باید بدانید! جالب است بدانید که کاغذ دیواریهای راه راه یکی از پرکاربردترین انواع طرحهای کاغذ دیواری است؛ زیرا شکل و طرح ساده ای دارد و شما میتوانید از آن در کنار طرحها و نقشهای گوناگون، به عنوان طرح مکمل بهره بگیرید. این نوع استفاده از کاغذ دیواری واقعا جالب توجه و جذاب است. از رنگهای درخشان بهتر است که در اتاق کودکان استفاده کنید. وجود تنوع در چاپ کاغذ دیواری اتاق کودک و نوجوان باعث شده است تا افراد و خانوادهها به این فکر باشند تا با یک هزینه معقول بتوانند دکوراسیون اتاق فرزندان را به شکل مناسب و دلخواه دربیاورند. اگر بخواهید زیبایی خاصی به اتاق کودک دلبند خود ببخشید میتوانید از یک چاپ پوستر دیواری متناسب با طرح کودکانه و فانتزی استفاده کنید. از انواع کاغذ دیواری چاپ شده میتوان به چاپ کاغذ دیواری سه بعدی، چاپ کاغذ دیواری هنری، چاپ کاغذ دیواری طرح مشاغل، چاپ کاغذ دیواری کودک و نوجوان و غیره اشاره کرد.

تنوع در کاغذ دیواری کودک و نوجوان به قدری زیاد است که گاهی والدین و کودکان در میان تعدادی از طرحها برای انتخاب دچار مشکل میشوند. در واقع این سبک هیچ محدودیتی در چیدمان فضا ایجاد نمیکند ، بلکه تنوع بالای این مدل کاغذ ، نمای هر خانه را منحصر به فرد میکند . تنوع رنگ، طرح، جنس و به روز بودن آن خود عامل جذب مشتری و فروش بالای کاغذ دیواری به شمار میآید. آن وقت اگر بخواهید دکوراسیون را تغییر دهید، نمای بدی در خانه به وجود می آید. ماند و روی دیوار دو رنگی پدید می آید. اگر تکه بزرگی از مداد رنگی روی دیوار وجود دارد قبل از رسیدن به لکه زیرین ابتدا باید تکه مداد را جدا کنید. این کار باید بخشهای باقی مانده از مداد رنگی را از بین ببرد. از چاقو برای رد مداد استفاده کنید و آن را از روی دیوار جدا کنید. اما در مقابل ، کاغذ دیواری ضد آب برای حمام و مکان های مرطوب قابل استفاده اند و چسب آن ها در اثر رطوبت باز نمی شود. اگر کاغذدیواری شما نازک بود استفاده از صابون توصیه نمی شود.

دیدگاهتان را بنویسید