صفر تا صد کاغذ دیواری و پوستر سه بعدی

تقسیم میشه و به این ترتیب مشتری های ما بهترین انتخاب رو میتونن داشته باشن. ابتدا کاغذ دیواری را به اندازه 5 تا 10 سانتیمتر بزرگتر از ارتفاع دیوار برش میزنیم و روی میز کار قرار میدهیم، توجه داشته باشید که فقط قواره اول را باید اینطور برش بزنید، زیرا رول بعدی را با توجه به طرح کاغذ دیواری باید برش بزنید، بهتر است تا در اینجا یک مورد بسیار مهم را توضیح دهیم و آن “جوری طرح” است، جوری طرح یعنی اینکه پس از چسباندن قواره اول کاغذ دیواری به دیوار، اگر کاغذ دیواری ما طرحدار باشد و ساده نباشد، مجبور هستیم قواره دوم را طوری ببریم تا طرحها در ادامه هم قرار بگیرند، از انجام این کار با عنوان جوری طرح یاد میکنیم، حالا روش نصب را ادامه میدهیم، برای برش دادن قواره دوم کاغذ دیواری، باید جوری طرح را در نظر بگیرید و ممکن است لازم باشد که این قواره را تا 60 سانتیمتر بزرگتر برش بزنید. در ابتدا بهتر است روی قسمت کوچکی از کاغذ دیواری، مایع شوینده را تست کنید. همانطور که در ابتدا اشاره کردیم مقاومت و دوام کاغذ دیواری اهمیت بالایی دارد. فقط اینکه روش نصب کاغذ دیواری روی سرامیک مراحل بیشتری دارد.

پس تعداد بیشتری تیغ بخرید تا مجبور به استفاده مجدد از تیغ های کُند نباشید. بقیه رول ها را هم به همین ترتیب نصب کنید. سپس با در نظر گیری ضایعات در لبه های بالا و پایین ، رول ها را به آرامی چسبانده و با کاردک روی سطح آن ها را از بالا تا پایین فشار می دهند تا بدون اعوجاج و کاملا صاف نصب شوند. همیشه دو تا چهار رول اضافه برای ضایعات و پِرتی ها سفارش دهید. اگر دیوار بسیار صاف و صیقلی بهتر است برای چسبندگی بهتر، آن را با سمباده کمی زبر کنید. اگر اتاق شما نور گیر است و در ساعاتی از روز نور خورشید زیادی به اتاقتان میتابد؛ نگران رنگ پریدگی و کدر شدن کاغذ دیواری خود نباشید. سبک دکوراسیون داخلی منزل و یا محیط اداری شما در انتخاب بافت، طرح و حتی جنس کاغذ دیواری تاثیر گذار خواهد بود. تصاویری که برای چاپ بر روی این کاغذ دیواری انتخاب می شوند باید از رزولوشن بالایی برخوردار بوده و با دکوراسیون مورد نظر شما همخوانی داشته باشند. اگر پشت این نوع کاغذ دیواری ها را چسب بزنید خراب می شوند و طریقه چسباندن کاغذ دیواری را اشتباه رفته اید.

البته باید به این نکته هم اشاره کنیم که این مدل در مقایسه با بسیاری انواع کاغذ دیواری کلاسیک و مدرن قیمت بالاتری دارد. یک کاغذ دیواری خوب و بادوام میتواند دهها سال سالم بماند. آذرخش دکور نماینده و عامل فروش انواع کاغذ دیواری ، پوستر ، دیوارپوش ، کفپوش و سایر تجهیزات دکوراسیون داخلی مفتخر است که با بیش از ۱۲ سال خدمت صادقانه در کنار شما بوده است. این مدل معمولا قابلیت شستشو هم ندارد، و عمر آن هم 1 تا 2 سال است، البته اگر پاره نشود! البته اگر از کاغذ دیواریهایی استفاده کردهاید که بر روی قسمت رو به دیوار خود چسب دارند، نیازی به چسب مالی سطح ندارید. کاغذ دیواریهایی که ضخیمتر هستند؛ این لایه ضد آب را دارند و مرغوبترند. این کار را میتوان با یک دستمال نمدار انجام دهید. یعنی اگر به علت خراش یا ضربه قسمتی از کاغذ دیواری جدا شد؛ به راحتی میتوان زیر آن را با چسب آغشته کرده و در نهایت کاغذ دیواری را ترمیم کرد. قیمت کاغذ دیواری ارزان با توجه به نوع و طرح و حتی رنگ آن تغییر میکند. اندازه کاغذ دیواری نانوون ثابت بوده و بعد از نصب در اثر کش آمدن تغییر نمی کند.

شما از روی ضخامت کاغذ دیواری میتوانید دوام آن بررسی کنید. امیدواریم راهنما طریقه چسباندن کاغذ دیواری خریدمگ به شما کمک کرده باشد. معمولا برای نصب کاغذ دیواری اداره از این نوع کاغذ دیواری قابل شستشو با رنگ های ملایم استفاده می شود. این دسته از استحکام و دوام بالایی برخوردار هستند و قابلیت شستشو برای آنها وجود دارد. این کاغذ دیواری ها خیلی نازک اند و برای نصب آنها باید دیوار را چسب کاری کنید. استفاده از کاغذ دیواری ساده یا گلدار که در آن از رنگ های جذاب و آرامش بخش استفاده شده است باعث می شود تا فضای اتاق خواب بسیار مناسب استراحت باشد. انواع کاغذ دیواری سه بعدی با طرحهای خاص، کاغذ دیواری پی وی سی، نانو و الیاف طبیعی همه برای محیط آشپزخانه مناسب هستند، و در ترکیب با سقف کاذب آشپزخانه فضای جذابی را خلق میکنند. با توجه به تمام این مزیت ها مطمعنا قیمت کاغذ دیواری نانو نیز نسبت به سایرین بیشتر خواهد بود. یکی دیگر از ویژگیهای کاغذ دیواریهای با کیفیت این است که گرد و خاک کمتری را به خود جذب میکند.

دیدگاهتان را بنویسید