راهنمای انتخاب کاغذ دیواری – مجله تصویر زندگی

مقدار بودجه ای که می خواهید صرف این کار کنید، را مشخص کنید. خب البته پاسخ این سوال تا زمانی که واحد مسکونی متراژ و اندازه گیری نشوند و تعداد رول کاغذ دیواری مصرفی برآورد نشود مشخص نیست. انتخاب این نوع برای فضاهای لاکچری یا دکوراسیونهای خاص میتواند انتخاب خوبی باشد، اما این نوع از کاغذ دیواری با طراحیهای مینیمالیستی و مدرن هماهنگ نیست. کیفیت چسب نیز بسیار مهم است، سعی کنید بهترین نوع آن را انتخاب کنید. کاغذ دیواری ایرانی و خارجی با قیمت های متنوعپخش و توزیع و نصب کاغذدیواری با حداقل قیمت و کیفیت بسیار مناسب. فروش و نصب انواع کاغذ دیوارینصب انواع کاغذ دیواری با کیفیت و قیمت مناسب به همراه زیر سازی ، فروش و توزیع انواع کاغذ دیواری های ایرانی و خارجی با قیمت های متفاوت. فروش انواع کاغذ دیواریفروش و نصب انواع کاغذ دیواری در انواع طرح ، رنگ و قیمت های مختلف . ارائه ی انواع طرح های مدرن روز با قیمت مناسب و کیفیت نصب مطلوب. اگر دیوارها نمدار نیستند اما روی آنها شکاف یا ترکی وجود دارد با استفاده از بتونه شکاف ها و ترک ها را بپوشانید و سنباده بکشید تا سطح دیوار صاف و یکدست شود.

اما اگر دیوار نم و رطوبت دارد شما باید منشا و علت نم دیوارها را پیدا کنید و آن را برطرف سازید. بعد از برطرف شدن نم دیوار و خشک شدن گچکاری های جدید، می توانید دیوار را از گرد وغبار پاک کنید و به آن روغن پرایمر بزنید. اگر دیوارها ترک، شکاف، نم یا رطوبت ندارند کافی است محلول رقیقی از چسب کاغذ دیواری و کمی سریش درست کنید و آن را با قلموی بزرگ روی دیوارها بزنید تا گرد و غبار روی دیوارها پاک شود. پس از زیرسازی مناسب و قبل از شروع به کار نصب، به یکسری ابزار و لوازم احتیاج دارید که عبارتند از: میز کار، قلموی بزرگ یا غلتک نقاشی، برس مخصوص نصب کاغذ دیواری یا کاردک پلاستیکی، تیغ موکت بری، چسب چوب، چسب کاغذ دیواری، خط کش، چهار پایه یا نردبان. چسب کاغذ دیواری به صورت آماده در رنگ فروشی ها یا فروشگاه های لوازم ساحتمانی وجود دارد. یک کاربرد مهم دیگر کاغذ دیواری موقت، تبدیل برخی لوازم منزل، به مدلهای لوکس و گران قیمتی است که در بازار یا اینترنت مشاهده میشود. کاغذ دیواری در موارد بسیار زیادی و در مکان های زیادی قابل استفاده میشود و در واقع محدود به هیچ جا و مکانی نیست، اما در ادامه مکان هایی را که بیشترین استفاده از این محصول دارند را برای شما عزیزان به صورت لیست شده ارائه میکنیم.

که به عنوان مناسبترین دیوار پوش شناخته میشود. اگر قسمت های زیادی از دیوار را بتونه کاری کرده اید بهتر است یک دست رنگ روغن در حد آستر روی آنها بکشید تا روی لکه های بتونه کاری شده را بپوشاند. یک سؤال اساسی که باید به آن پاسخ دهید این است که آیا میخواهید کاغذ دیواری دوام زیادی داشته باشد یا خیر. البته باید نحوه ترکیب و درست کردن چسب برای آگاهی از طریقه چسباندن کاغذ دیواری خیلی دقیق از فروشنده بپرسید. در این سبک نحوه چیدمان و رنگ آمیزی قابل پیش بینی است و هیچ چیز دور از انتظار نیست. میزان بهره مندی از نور طبیعی یا نور آفتاب و میزان استفاده از نور مصنوعی، اگر محیط مورد نظر شما از نور مناسبی برخوردار نیست سعی کنید از کاغذ دیواری هایی با تناژ رنگی روشن استفاده کنید. امکان تغییر رنگ: کاغذ دیواریهای نامرغوب در اثر شرایطی مانند آفتاب خوردن یا صرفا گذشت زمان در معرض خطر تغییر رنگ هستند. برای اتاق خوابهای منزلتان میتوانید از کاغذ دیواریهای متفاوت و مختلفی استفاده کنید و با این کار به راحتی میتوانید تنوع خوبی در فضای خانه خود ایجاد کنید. کاغذ دیواری ها نیز در دسته های مختلفی تولید شده اند که اکثر آنها قابل شستشو و تمیز کردن هستند و همین امر سبب شده است که در سالیان اخیر جایگاه ویژهای در بین مشتریان ایجاد کنند البته کلمه قابل شستشو شاید واژه چندان مناسبی نباشد و به جای آن می توان از واژه قابل تمیز کردن استفاده کرد.

در ادامه انواع راه ها برای جدا کردن کاغذ دیواری از دیوار آورده شده است. برخی افراد آن را روی دیوار منزل خود میچسباندند و برخی دیگر هم آن را به صورت آزاد نصب میکردند. بعد قسمت های چسب خورده را روی هم تا کنید و بعد از ۱۰ دقیقه، از بالا به پایین، به صورت عمودی، روی دیوار بچسبانید. با دست محکم کاغذ را فشار بدهید تا روی دیوار باقی بماند. با این کار، کاغذ دیواری خیلی محکم روی دیوار می چسبد. دیواری که پرایمر خورده است، بدون تخریب و به راحتی، تنها با خیس کردن کاغذ دیواری از روی دیوار جدا می شود. این مقدار پِرتی برای همسان کردن بالا و پایین دیوار و تنظیم گل ها و طرح های کاغذ دیواری مورد نیاز است. بعد از تمیز کردن دیوار، لازم است روی آنها روغن پرایمر بزنید. قطع روابط انگلستان با سایر کشورها بعد از دوران تکفیر هنری هشتم از سوی کلیسای کاتولیک باعث شد فرشینه به این کشور صادر نشود در نتیجه ثروتمندان و نجیبزادگان انگلیسی به استفاده از کاغذ دیواری متمایل شدند.

دیدگاهتان را بنویسید