راهنمای انتخاب کاغذ دیواری – مجله تصویر زندگی

در حال حاضر در مجموعه irchap پذیرفته و انجام می­شود. تمامی محصولات شرکت دارای تضمین کیفیت است که شما میتوانید با خیال راحت طرحهای خود را به این مجموعه سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید مجموعه irchap این افتخار را دارد که کار طراحی و چاپ کاغذ دیواری اختصاصی شما را با نهایت دقت، سرعت و زیبایی انجام دهد. ضمانت و خدمات پس از فروش : حتما برای شما هم پیش آمده بعد از خرید کالا نیاز به ضمانت آن کالا برای سلامت چند ساله آن داشته باشید سوپر برند افتخار دارد تا کاغذ دیواری های خود را با ضمانت و خدمات پس از فروش در اختیار مشتریان خود قرار دهد. در ادامه کار باید هر بار حدود ۵۰ سانتیمر از کاغذ پشت پوستر را جدا کنید و بخش جدا شده را با کاردک روی دیوار بچسبانید. ضمناً دقت کنید که برای کلید و پریزهای دیوار هم جانمایی درستی داشته باشید. ضمناً از این نوع کاغذ دیواری­ها با نام کاغذ دیواری مدرن هم یاد می­شود.چاپ اینترنتی کاغذ دیواری سه بعدی توسط مجموعه آی آر چاپ قابل انجام است. 6. سبک نئوکلاسیک میتواند ترکیبی از کاغذ دیواری مدرن و مبلمان کلاسیک و یا مبلمان مدرن و کاغذ دیواری کلاسیک باشد که این هم میتواند انتخاب خوبی باشد.

همین روند را باید تا انتهای کار ادامه دهید تا پوستر با کیفیت خوبی روی دیوار بچسبد. این نکته نیز قابل ذکر است که کاغذ دیواریها شاید در طول زمان دچار آسیب و خرابی شوند و زیبایی اولیه خود را از دست بدهند؛ بنابراین بهتر است یک رول بیشتر خریداری کنید تا در صورت نیاز بتوانید از آن استفاده کنید و برای پیدا کردن آن نوع کاغذ دیواری در بازار دچار مشکل نشوید. باید به این نکته توجه داشت که کاغذ دیواری ها دارای انواع مختلفی می باشد و شما می توانید قبل از مراجعه به بازار و خریداری نوع خاصی از کاغذ دیواری در سایت های معتبر مانند سایت فروشگاه رونیا اطلاعات لازم را کسب کرده و با خیال راحت از قیمت و مدل ها، اقدام به خریداری طرح مورد نظر خود کنید. با توجه به دکوراسیون منزل خود میتوانید از آنها به خصوص در جاهای کمنور و دلگیر یا برای پوشاندن دیوارهای آسیبدیده استفاده کنید و حال و هوای آن جا را کاملا تغییر دهید. برای ماندگاری بیشتر هم بهتر است از جنسی استفاده کنید که قابل شستشو و ضد آب باشد. برای انتخاب طرح کاغذ دیواری بر اساس سبک، شما باید به مدل و طراحی مبلمان، دکوری ها و دیگر وسایل منزلتان دقت کنید و ببینید در چه سبکی می باشند.

امروزه این طرح ها که شبیه نقاشی های مدرن می باشد در خانه های امروزی جای خود را پیدا کرده اند. از ویژگیهای برجسته کاغذ دیواری های نانوون چسب پذیری خوب و همین طور طرح های ظریف و زیبای آن می باشد. مطالبی که قبل از خرید کاغذ دیواری باید بدانید! اگر پوستر دیواری به صورت پشتچسبدار باشد، در شروع نصب باید چند سانتیمتر از کاغذ پشت پوستر را جدا کنید و بعد از چسباندن این بخش روی دیوار، با کاردک مخصوص آن را به طور کامل روی دیوار بچسبانید. اگر بخواهید محیط داخلی خود را زیبا کنید بهتر است از این نوع کاغذ دیواریها استفاده کنید. اگر در تهران و یا شهرستان زندگی میکنید میتوانید سفارش خود را در مجموعه تخصصی آی آر چاپ به ثبت برسانید و از سفارش خود نهایت لذت را ببرید. تفاوت کاغذ دیواری سه بعدی با پوستر دیواری معمولی این است که طرحی که برای آن انتخاب و چاپ می­شود، در چشم بیننده به صورت سه بعدی دیده می­شود وگرنه از لحاظ نوع و کیفیت چاپ و کاغذ، لزوماً تفاوتی با کاغذ دیواری دو بعدی ندارد.

تنها تفاوت بین این دو نوع کاغذ دیواری این است که طرح کاغذ دیواری ۳ بعدی به شکل ۳ بعدی طراحی شده است. دیوار هایی که بیشترین دید را در ساختمان دارند) ،سالن پذیرایی یا اتاق خواب را کاغذ دیواری گلدار و بقیه دیوار ها را از نوع ساده انتخاب کنید. کارشناسان ما در ساعات اداری و روزهای کاری آماده هستند تا مشاوره لازم را به شما ارائه دهند و بهترین گزینه ممکن را از لحاظ قیمت محصول و کیفیت چاپ طرح، به شما پیشنهاد کنند. علاوه بر کاغذ دیواری ، پوستر دیوار هم یکی از گزینه های بسیار جذابی برای طراحی دیوار است برای اطلاعات بیشتر مقاله پوستر دیواری را مشاهده کنید. طرح شما باید طوری قرار گیرد که این وسایل در نقاط بیاهمیت پوستر و خالی از تصویر قرار گیرد. کاغذ دیواری پوستری معمولاً در سایز دلخواه و به صورت لت (تکه) های یک متری چاپ می­شود و در هنگام نصب روی دیوار با کنار هم قرار گرفتن آنها، به شکل یک تصویر کامل و شیک نمود پیدا می­کند. پوستر دیواری هم مثل کاغذ دیواری معمولاً به صورت تکههایی با عرض یک متر چاپ میشود که با کنار هم قرار گرفتن آنها، تصویر کامل میشود. زیرا در برخی موارد طرح انتخاب شده بسیار زیباست اما زمانی که بر روی دیوار قرار میگیرد ظاهر جذابی نداشته و موجب تغییر نظر شما می شود.

دیدگاهتان را بنویسید