خرید کاغذ دیواری بی واسطه ❤️ 【 تخفیف ویژه بهمن 1400】 ارسال فوری❤️

به این دلیل که چون فضای خانه کمی دلگیر به نظر می رسد. البته اگر مشکلی از بابت پرداخت قیمت کاغذ دیواری پذیرایی ندارید، چون قیمت این نوع کاغذ دیواری کمی بالاست! البته اگر از بین گزینههای مختلف کاغذ دیواری ای را انتخاب کردید که به سبک کلاسیک بیشتر نزدیک بود لازم نیست که حتماً از مبل کلاسیک استفاده کنید و می توانید از مبل های چستر فیلد در این مورد استفاده کنید زیرا در هر صورت چیزی که تعیین کننده وسایل خانه شماست سلیقه خود شماست و سعی کنید از وسایلی در خانه استفاده کنید که از دیدن آنها لذت ببرید. چسب های کاغذ دیواری به صورت پودر می باشند که در آب حل می شوند که نسبت استفاده از آب نسبت به چسب کاغذ دیواری بسیار مهم است و با توجه به چسب های مختلف با برندهای مختلف این نسبت متفاوت است که باید حتما رعایت شود. مهم ترین بخش نصب کاغذ دیواری داشتن مهارت لازم برای نصب و همچنین دانش کافی برای نصب توسط اکیپ نصاب می باشد برخلاف آنچه که به نظر می رسد نصب کاغذ دیواری چندان کار راحتی نیست و حتماً باید توسط افرادی که تجربه کافی در این زمینه را دارند انجام پذیرد مخصوصاً نصب پوستر دیواری که نسبت به کاغذ دیواری های رولی از حساسیت بالاتری برخوردار است.

تصاویر پس زمینه کاغذ دیواری دست ساز منحصر به فرد بوده و توسط هنرمندان با سلیقه، با دقت فراوان و به صورت چاپ بر روی بلوک های لینو ( نوعی هنر چاپ دستی ظریف و زیبایی است، که با تکنیکی خاص بر روی ورق های لینولئوم انجام میشود.) برش داده می شود. کم کم آن هنر توسط همان چینی ها که برخی آن ها در قرن هشتم اسیر بوده و زیر دست عرب ها کار می کردند، وارد خاورمیانه شده و خیلی زود در کشورهای دیگر رواج یافت. به طوری که در دکوراسیون امروز ، استفاده و انتخاب صحیح کاغذ دیواری برای محیط مناسب و خاص آن ، هنر شناخته شده است. همانطور که قبلا خدمتتان عرض کردیم در صورت عدم شرایط مناسب حتماً دیوار باید زیر سازی شود که این زیرسازی شامل پر کردن ترک ها جای میخ و پیچ و رولپلاک ها و سایر تخلخل های دیوار می باشد. ممکن است قیمت لوازم فروشگاه های این منطقه گران تر از فروشگاه های سطح شهر باشد اما بدون شک مدل های جدید و بروزتر در این مکان ها ارائه می شوند. البته فروشگاه اینترنتی منزل همواره در تلاش است که مناسبترین قیمت ممکن را به مشتریان محترم ارائه دهد.

چنین پوششی در ضمن رسمی بودن، مقاومتش نسبت به سایر پوششها بیشتر است. کاملا واضح است که امروزه سطح کیفیت کاغذ دیواری ها نسبت به گذشته و اوایل بالاتر می باشد. در قسمت بالاتر خدمت شما در مورد نحوه اندازه گیری کامل توضیح داده ایم اگر میتوانید که خودتان اقدام به اندازه گیری نمایید اگر که نه بفرمایید که کارشناسان ما خدمت شما خواهند رسید و بابت اندازه گیری با متر لیزری اقدام خواهند نمود. یادتان باشد که اگر الگوی کاغذ دیواریتان خیلی نزدیک به هم و مرتب در خطوط افقی و عمودی قرار داشته باشد، پوشش دیوارتان بر جلوه محیط غلبه خواهد کرد، به نحوی که مبلمان و وسایل داخل اتاق کمتر دیده میشوند. همانطور که در عکس بالا مشاهده میکنید دیوار پشتی کابینتها کاغذ دیواری شده و از این طریق یک پسزمینه ایجاد شده تا فنجانها و ظرفهای سفید رنگ به راحتی دیده شوند. برای بیشتر دیده شدن و هیجانانگیز ساختن آن، میتوانید از لامپهایی روی دیوارها، یا سقف استفاده کنید. استفاده از قاب دور کاغذ دیواری باعث چشمگیر شدن طرح کاغذ دیواری و بیشتر به چشم آمدن آن میشود.

حال در یک مثال ساده سعی می کنیم بیشتر مبحث اندازه گیری را برای شما توضیح بدهیم فرض کنید اندازه دقیق دیوار شما ۷ متر عرض و طول و ۲ متر و ۶۰ سانت ارتفاع می باشد که این اندازه ها دقیق هستند شما برای ثبت سفارش باید برای المان عرض یا طول عدد هفت متر و پنج سانت را ثبت کنید و برای المان ارتفاع عدد دو متر و هفتاد سانت را ثبت کنید. برای سفارش پوستر دیواری دو المان از دیوار را باید اندازه گیری کنیم، یک المان عرض یا طول، دو المان ارتفاع توجه داشته باشید برای اندازه گیری المان عرض یا طول پس از اندازه گیری دیوار به اندازه دقیق دیوار چهار الی پنج سانت اضافه کنید که هنگام نصب به مشکل بر نخورید برای اندازه گیری المان ارتفاع هم نیز همین طور بعد از اندازه گیری مقدار دقیق ارتفاع به اندازه دقیق ۵ الی ۱۰ سانت اضافه کنید تا نصابان عزیز هنگام نصب بتوانند پوستر دیواری را به راحتی در قالب دیوار نصب کنند.

دیدگاهتان را بنویسید