خرید کاغذ دیواری بی واسطه ❤️ 【 تخفیف ویژه بهمن 1400】 ارسال فوری❤️

اگر بخشی از درز بلند شده باشد، احتمال این که کودک آن را بلند کرده و مقداری از کاغذ را بکند، وجود دارد. پشت درز کاغذ را بهاندازه کافی چسب بزنید و پس از آنکه سایر قسمتهای کاغذ را محکم به دیوار چسباندید، رولر کوچکی بردارید و آن را روی درزها بکشید. پوستر دیواری یک نوع دیوارپوش مثل کاغذ دیواری است که در ابعاد وطرحهای مختلف بر روی دیوار نصب میشود. در واقع مهمترین دلیل آن، این است که کاغذ دیواری به شما این امکان را میدهد که بتوانید فضای مورد نظر خود در هر کجای خانه، کوچک یا بزرگ نشان دهید، علاوه بر آن خلوت بودن و آرامی خانه شما میتواند به نوع طرح کاغذ دیواری شما بستگی داشته باشد. از مهمترین و اصلی ترین مواردی که در پاسخ چرا کاغذ دیواری باید بگوییم این است که در کاغذ دیواری تنوع محصول بسیار زیاد، سرعت نصب بالا، عدم بهم ریختگی خانه و اذیت نشدن ساکنین منزل در هنگام اجرای آن، از مزایای آن میتوان دانست. کاغذ دیواری یکی از عوامل بسیار مهم در طراحی دکوراسیون داخلی خانه می باشد. اما انتخاب کردن یک نوع کاغذ دیواری مطابق با سلیقه خود در میان این همه طرح و نقش ، کاری بسیار دشوار و ترسناک است.

کاغذ دیواری نسبت به رنگ زدن دیوارها از کیفیت بالاتری برخوردار است. قبل از نصب کاغذ میبایست که زیر کاری به شکل دقیق و صحیحی انجام شود و در صورت لزوم بتونه کاری صورت گیرد و پرایمر کاغذ دیواری زده شود. در این صورت باید حتما سطح یکسان شود و سپس اقدام به نصب کاغذ روی چوب نمایید. برخی از کاتالوگها در این زمینه بهتر عمل میکنند، زیرا تصویری از نمونه اجرا شده پوستر در فضای واقعی به نمایش میگذارند. نصب کاغذ دیواری سه بعدی باید با دقت صورت گیرد تا زیباترین حالت ممکن به نمایش گذاشته شود. بهتر است کاغذ دیواری اتاق نشیمن از الیاف طبیعی و پارچه ای باشد تا یک حس دوستانه و صمیمی را منتقل کند. علت نامگذاری آنها به این شکل نیز این است که شکل پوستر دارند و تصاویر بزرگی دارند. کلیه مولفههای مطرح شده در فرآیند طراحی فضای داخلی و استفاده از کاغذ دیواری به عنوان یک متریال پوشش دهنده جدارهها، نیازمند درک درستی از مبانی اولیه به کارگیری کاغذ دیواری، آشنایی با رنگها و طرحهای مختلف است که در کتاب حاضر به اختصار به این موارد پرداخته شده است. کاغذ دیواریهای اولیه طرحهایی مشابه تصاویر فرشینهها داشتند و گاهی اوقات ورقه بزرگ کاغذ همانند فرشینهها به صورت آزاد بر روی دیوار نصب میشد و گاهی نیز همچون سیستم امروزی آن را بر دیوار میچسباندند.

نه تنها نصب آن آسان است بلکه در صورت تغییر دکوراسیون می توان آن را بدون ایجاد آسیب به دیوار جدا نمود. پوستر دیواری یک نوع جدید از کاغذ دیواری است که روش خوبی برای جلب توجه میباشد. قبل از انتخاب کاغذ دیواری به رنگ وسایل خانه توجه کنید. اگر در انتخاب کاغذ دیواری اصول توجه به رنگ و وسایل و اثاثیه منزل توجه نداشته باشید ، محیط شما ، حسی سردرگم و گیج کننده را القا میکند. در صورتی که مبلغ محدودی برای اجرای کاغذ دیواری در نظر گرفتهاید، بهتر است در انتخاب خود دقت بیشتری داشته باشید تا بتوانید آنچه را که مد نظرتان است، با قیمت مناسب پیدا کنید. قدیمیترین کاغذ دیواری در سال 1509 در لندن چاپ شده است. آلبومهای کاغذدیواری زیادی با طرح و رنگهای متنوع در بازار موجود است که افراد با هر نوع سلیقهای به راحتی میتوانند طرح یا طرحهای ایده آل خود را متناسب با سبک دکوراسیون منزل یا محل کارشان پیدا کرده و تهیه کنند. ممکن است با این سوال مواجه شوید که آیا نصب کاغذ دیواری رو گچ امکان پذیر است؟ این خدمات در نهایت مشتری مداری و کیفیت اجرا میشود.

همه روزه مدلهای مختلفی از دیوارپوش عرضه میشود که تنوعشان واقعا بینظیر است. کاغذ دیواری های Illastrations : این کاغذ دیواری دارای نقوشی تصویری و پوستر مانند است. برای ترمیم این نواحی، ابتدا باید پشت کاغذ دیواری را به خوبی تمیز کنید. کاغذ دیواری ساده در رنگ های تیره کاربرد های مختلفی داره مثلا برای پشت تی وی از کاغذ دیواری رنگ تیره و طرح ساده استفاده میشه برای اینکه خطای دید بوجود نیاد یا برای راهروها یا سون ها از کاغذ دیواری تیره استفاده میشه. کاغذ دیواری تیره رنگ و بافت ساده برای عمق دادن به فضا استفاده میشه یا مثلا برای جایی که میخوایم به چشم نیاد. اما باید دقت داشت طرح و رنگ کاغذ دیواری میتواند به بزرگ یا کوچک جلوه دادن اتاق نیز اثر بگذارد. بر همین اساس، برای فضاهای کوچک یا دارای سقف کوتاه مناسب تر هستند. کاغذ دیواری های Striped : کاغذ دیواری با الگوهایی از خطوط پهن و موازی در جهت های افقی و عمودی که با خطای دید می تواند محیط را پهن تر یا مرتفع تر نمایانگر کند.

دیدگاهتان را بنویسید