خرید کاغذ دیواری بی واسطه ❤️ 【 تخفیف ویژه بهمن 1400】 ارسال فوری❤️

کاغذ دیواری نانو : این نوع از کاغذ دیواری که استحکام بسیار بالایی دارد؛ با تکنولوژی نانو ساخته میشود و به همین دلیل خاصیتهایی از قبیل دلیل ضد دوده و کثیفی، عایق صدا، ضد حساسیت، مقاوم در برابر آفتاب و گرما دارند و همچنین به دلیل تکنولوژی نانو مورد استفاده در ان قیمت بالاتری دارد. این زیر لایه نوعی از صفحات است که توسط ماشین آلات کاغذ سازی از ترکیب رشته های بلند خمیر سلولز و الیاف پارچه با نوعی چسب ساخته می شود و سپس برای استحکام و تثبیت رنگ به آن رنگدانه و اکریلات می افزایند. این نوع از کاغذ دیواری از الیاف نساجی و فیبر سلولزی بلند در دستگاه کاغذ تولید میشوند و همچنین توسط مواد آکرلیک تقویت میشود و تاری خاصی در آن به کمک رنگدانهها بوجود میآید. چالشهای جداسازی: برخلاف نصب سریع، جدا کردن کامل و بدون این دیوارپوش از آنچه به نظر میرسد دشوارتر است، و گاهی از معایب کاغذ دیواری محسوب میشود.

البته قبل از انجام این کار باید اطمینان داشته باشید که کاغذ دیواری قابل کندن است و زمانی که قصد داشته باشید دوباره بر روی دیوار کاغذ دیواری جدید بچسبانید؛ میتوانید لایهی نازکی که بعد از جدا کردن لایهی وینیل از کاغذ دیواری باقی میماند را نکنید و برای مورد بعدی استفاده کنید. این بازه را افزایش ندهیم و بعد از این کارها کاغذ دیواری را از قسمت بالا به سمت پایین نصب میکنیم و با کاردک پلاستیکی چسب کاغذ دیواری را از مرکز به سمت بیرون هدایت میکنیم. ما در قسمت بعدی به نکات اصلی در خرید کاغذ دیواری که شما باید رعایت کنید اشاره میکنیم. برای انتخاب طرح کاغذ دیواری بر اساس سبک، شما باید به مدل و طراحی مبلمان، دکوری ها و دیگر وسایل منزلتان دقت کنید و ببینید در چه سبکی می باشند. کاغذ دیواری همان گونه که از روی اسم آن پیداست یک نوع متریال ساختمانی و پوشش تزئینی است که در طراحیهای داخلی انواع دیوارهای اداری خانهها و ساختمانی استفاده میشود و برای طراحی و دکوراسیون بخصوص برای اتاق پذیرایی و مهمان، اتاق خواب، اتاق کودک، پشت تلوزیون و ال سی دی کاربرد بسیار زیادی دارد و همچنین در طرحها، چاپها و رنگهای متنوعی طراحی و ساخته میشود و با نوعی چسب مخصوص به صورت عمودی بر روی دیوارها چسبانده میشود و خرید آن نیز به صورت متری یا رول شده است و به صورتهای مختلفی از جمله چاپ سطحی، چاپ توسط حکاکی، چاپ دیجیتالی، چاپ سیلک ابریشمی و چاپ توسط ماشین چرخشی، چاپ میشود.

تاریخ کاغذ دیواری در ایران نیز به زمان ناصرالدین شاه قاجار برمیگردد که گفته میشود به دلیل علاقهی زیاد شاه به هنر و معماری بوده است. گفته میشود که کاغذ دیواری از دیرباز و از زمان چینیهای باستان استفاده شده است که پس از آن در حدود قرن ۸ از طریق یک زندانی به عربها و در نتیجه آن به اروپاییها منتقل شده است. اما همان طور که گفته شد نصب کاغذ دیواری کاری است که نیاز به تخصص و مهارت کافی دارد. اگرچه بسیاری از افراد نصب کردن کاغذ دیواری را به افراد حرفهای و کسانی که در این زمینه تخصص دارند واگذار میکنند اما به دلیل اینکه کاغذ دیواری سرعت نصب بالایی بالایی دارد و مانند رنگ نیاز به خشک شدن و مشکلاتی از قبیل آن ندارد خود افراد نیز میتوانند این کار را با رعایت چند تکنیک ساده که در این مقاله نیز ذکر میکنیم؛ انجام دهند.

مرحله چهارم: در این مرحله چسب آماده شده را با استفاده از قلم موی رنگ چسب به پشت کاغذدیواری میزنیم که این کار را از مرکز کاغذ دیواری به سمت لبهها انجام میدهیم و قسمت لبهها را زیاد چسبی نمیکنیم.چسب را به گونهای میزنیم که به اندازهی کافی باشد و از آن نچکد و برای مدت زمان ۵ تا ۱۵ دقیقه زمانی وقت میگیریم که بهتر است برای جلوگیری از مشکلاتی مانند کش آمدن و … مرحله سوم: در این مرحله چسب کاغذ دیواری را با توجه به دستورالعملهای درج شده درست میکنیم و برای این کار چسب را در درون یک سطح تمیز و به طوری که کاملا در آب حل شود هم میزنیم. پس از چسب زدن یک قواره با کمک تیغ و خطکش لبههای اضافی کاغذ دیوار را برش میزنیم. در این مرحله اگر کاغذ دیواری طرحدار باشد و ساده نباشد باید قوارهی دوم را جوری برش دهیم که طرحها در کنار یک دیگر قرار بگیرند و پس از اینکه یک رول را برش دادیم و قبل از رفتن به سراغ رول بعدی بهتر است آن را نصب کنیم. اما شکل واقعی کاغذ دیواری بیشتر همزمان با پیدایش صنعت چاپ به میدان آمد که در زمان رنسانس این متریال رونق زیادی در بین اشراف اروپا پیدا کرد و آن را به صورت فرشینههای تزئینی و در ابعاد مختلف و طراحی شده توسط هنرمندان خبره، مورد استفاده قرار میدادند و از آن پس چون این کالاها قیمت گرانی برای مردم عادی داشت، مجبور شدند به جایگزین ارزان قیمت آن یا همان کاغذ دیواری مشابه همان فرشینهها روی بیاورند.

دیدگاهتان را بنویسید