خرید کاغذ دیواری بی واسطه ❤️ 【 تخفیف ویژه بهمن 1400】 ارسال فوری❤️

در صورتی که فضای اتاق شما کم است، روی دیوارهای آن را با کاغذدیواری روشن بپوشانید. کم کم آن هنر توسط همان چینی ها که برخی آن ها در قرن هشتم اسیر بوده و زیر دست عرب ها کار می کردند، وارد خاورمیانه شده و خیلی زود در کشورهای دیگر رواج یافت. و بدین ترتیب فن تولید کاغذ دیواری در اروپا در قرن دوازدهم رواج یافت. اولین کاغذ دیواری بشر توسط چین تولید شد. به همین جهت در سال یکصد و پنج بعد از میلاد مسیح شخصی به نام تی سان لون از تکه های پارچه های نخی اولین کاغذ دیواری پارچه ای را به تولید رساند، به طور مثال او توانست این نوع از محصولات را نیز توسط لباس های کهنه تولید کند تا امروزه به عنوان کاغذ دیواری شناخته شده محسوب شود. تاکید این سبک بر طرحهایی است که از طبعیت الهام گرفته میشود. این رنگها موجب ایجاد انرژی و هیجان در کودکان میشود. در اتاق کودک از کاغذ دیواری های بادوام و محکم استفاده کنید، زیرا ممکن است کودکان نسبت به پاره کردن و کندن کاغذ دیواری اقدام نمایند.

۸- در انتخاب کاغذ دیواری برای اتاق خواب سعی کنید از کاغذ دیواری هایی با رنگ سرد استفاده کنید که نسبت به سایر رنگها آرامش بخش ترهستند. برای مثال، اگر میخواهید برای اتاق خواب کاغذ دیواری میخواهید، میتوانید باید به شرایط استراحت، فعالیتهای شخصی و همچنین گروه سنی شخص دقت کنید. همانطور که قبلا خدمتتان عرض کردیم در صورت عدم شرایط مناسب حتماً دیوار باید زیر سازی شود که این زیرسازی شامل پر کردن ترک ها جای میخ و پیچ و رولپلاک ها و سایر تخلخل های دیوار می باشد. که اینطور به نظر می آید که اصلی ترین عامل برای طول عمر کاغذ دیواری شرایط نصب و زیرسازی کاغذ دیواری می باشد توجه داشته باشید دیواری را که برای نصب کاغذ دیواری انتخاب کردهاید حتماً باید شرایط لازم برای نصب کاغذ دیواری را داشته باشد و در غیر اینصورت با اجرای زیرسازی به این شرایط لازم دست پیدا کند. به طور کلی میزان کارکرد و عمر مفید کاغذ دیواری به عوامل مختلفی بستگی دارد از جمله جنس کاغذ دیواری ، مراقبت و شستشوی کاغذ دیواری، محل استفاده از کاغذ دیواری، زیرسازی و نصب کاغذ دیواری.

جنس این کاغذ دیواری از کاغذ و الیاف پارچه ای است و از بارزترین ویژگی آن می توان به قابلیت شستشوی آن اشاره نمود. مزیت کاغذ دیواری دست ساز نسبت به کاغذ دیواری معمولی در این است که پترن ها یا طرح های موجود بر روی یک رول تکرار شونده نیستند و از بالا تا پایین یک رول متفاوت هستند. دیوارپوش های سه بعدی نیز یکی از طرح ها و مدل های کاغذ دیواری میباشد که به نسبت جدید هستند و تازه وارد بازار فروشگاه های دکوراسیون داخلی شده اند، همانطور که از نام این محصول مشخص است، از طرح های سه بعدی بر روی خود برخوردار است و همین موضوع تنها تفاوت این مدل با سایر کاغذ ها میباشد، از لحاظ کیفیت کاغذ دیواری سه بعدی تفاوتی با سایر دیوارپوش ها نداشته و تنها طرح روی آن از اشکال سه بعدی انتخاب شده اند. طرح های کلاسیک: این طرح ها طرح های قدیمی هستند که بیشتر مناسب خانه های با دکوراسیون کلاسیک می باشند. این امر بیش از پیش نمایانگر اهمیت استفاده از کالاهایی همچون کاغذ دیواری در جهان امروز و در عرصه هنر دکوراسیون داخلی است. پس از آنکه دیوار را کاملا تمیز کردید و سطحش خشک شد، کاردکی بردارید و با کمک آن منافذ، شکافها و حفرههای موجود در دیوار را کاملا صاف و یکدست پر کنید.

۷- برای بزرگتر یا کوچکتر به نظر رسیدن یک محیط با استفاده از انتخاب طرح کاغذ دیواری مهمترین المانی که باید به آن توجه کنیم اختلاف رنگی بین رنگ پس زمینه کاغذ دیواری و رنگ طرح اصلی کاغذ دیواری میباشد که هرچه این اختلاف رنگی بیشتر باشد کاغذ دیواری محیط را شلوغ تر به نمایش میگذارند و زننده تر است و هر چه اختلاف رنگیه رنگ پس زمینه و رنگ طرح کمتر باشد کاغذ دیواری محیط را خلوتتر و بزرگ تر به نمایش می گذارد.راهکار دیگر برای بزرگتر به نظر رسیدن فضا با انتخاب از کاغذ دیواری استفاده از کاغذ دیواری با تناژ رنگی یکسان با تناژ رنگی سقف و کف می باشد. یکی دیگر از مسائل بسیار مهم در نصب کاغذ دیواری، استفاده از چسب با کیفیت استاندارد می باشد. توجه داشته باشید اگرعرض یا طول دیوار شما خیلی زیاد باشد مثلاً دیوار شما هفت متر عرض یا طول داشته باشد در اینجا باید مقدار بیشتری به اندازه ارتفاع اضافه کنید مثلاً در این جا باید حداقل ۱۰ به اندازه ارتفاع اضافه کنید که خدایی نکرده پوستر کوچک تر از دیوار شما ساخته نشود. با این حساب هزینه نصب هر رول با عرض ۵۳ سانتی متر و طول ۱۰ متر، ۱۰هزار ریال و هر رول با عرض ۷۰ سانتی متر و طول ۱۰ متر، ۱۴۰۰۰۰ ریال است.

دیدگاهتان را بنویسید