بورس کاغذ دیواری غرب تهران

را جدا کرد. قبل از نصب کاغذ دیواری باید دیوار را زیر سازی کرد و اما منظور از زیرسازی این است که باید نم و رطوبتهای مختلف بر روی دیوار از بین ببریم چون اگر دیوار نم داشته باشد بعد از نصب دچار مشکل میشود بنابراین قبل از نصب باید قسمتهای نم دار را با کاردک فلزی بتراشیم تا جایی که منبع نم از بین برود. با خرید کاغذ دیواری وینیل نانوون از مزیت کاغذ دیواری نانوون و PVC یکجا بهره می برید؛ این کاغذها از یک لایه نانوون و یک لایه PVC ساخته شده اند و به همین دلیل مثل مقاومت خوبی در برابر رطوبت دارند، پس می توان از آن با خیال راحت در محیط های مرطوب استفاده کرد. کاغذ دیواری با روکش وینیل جامد: در این نوع کاغذ دیواری که به دلیل مقاومت بالا در محیطهای چرب و مرطوب مثل آشپزخانه نیز استفاده میشود از یک لایه روکش وینیل جامد استفاده شده است که باعث افزایش مقاومت، امکان جابهجایی و حتی کندن آسان آن نیز به راحتی فراهم شده است. با توجه به اینکه کاغذ دیواری کاملاً قابل شستشو است، می توانیم در محیط آشپزخانه نیز از آن استفاده نماییم.

روی مادهی کاغذی این نوع از کاغذ دیواریها وینیل آکرلیک یا پی وی سی روکش شده است که برای اکثر فضاها بجز کارگاهها و مکانهایی که احتمال برخوردهای فیزیکی زیاد است کاملا مناسب است و همچنین قابلیت شست و شو و مقاومت در برابر رطوبت و چربی را نیز دارد و روکشهای وینیلی معمولا به صورت اسپری روی کاغذ پاشیده میشود و یا اینکه به صورت لایههای نازک به گونهای که قابل دیدن نیست و همچنین لایهی وینیلی به علت خاصیت ضد آب، ضدلک، قابلیت شست و شو و وزن حجمی بالایی که دارد باعث افزایش کیفیت در اکثر کاغذ دیواریها میشود. در این نوع کاغذ دیواریها چون طرح بر روی کاغذ چاپ میشود و هیچ لایهی محافظتی وجود ندارد و بیشتر جنبهی تزئینی دارد و چون مقاومت کمتری دارد پس تولید آن نیز کمتر است. تنوع طرح و رنگ در آن می تواند برای هر شخصی طبق سلیقه و مکانی که از آن استفاده می کند تغییر یابد.

البته قبل از انجام این کار باید اطمینان داشته باشید که کاغذ دیواری قابل کندن است و زمانی که قصد داشته باشید دوباره بر روی دیوار کاغذ دیواری جدید بچسبانید؛ میتوانید لایهی نازکی که بعد از جدا کردن لایهی وینیل از کاغذ دیواری باقی میماند را نکنید و برای مورد بعدی استفاده کنید. تاریخ کاغذ دیواری در ایران نیز به زمان ناصرالدین شاه قاجار برمیگردد که گفته میشود به دلیل علاقهی زیاد شاه به هنر و معماری بوده است. البوم کاغذ دیواری مارکیز2 (MARKIZ) : امروزه کاغذ دیواری ها جزیی از هر دکوراسیون در هر خانه یا مکانی دیگر می باشد و بخاطر داشتن مزیت های زیاد ش استفاده از آن بر همگان روشن شده است. برای نصب کاغذ دیواری باید از نصاب های حرفه ای و باتجربه کاغذ دیواری کمک بگیرید. آلبوم های کاغذ دیواری که در فروشگاه دکورچوب برای فروش وجود دارند؛ همگی به طور مستقیم توسط شرکت دکورچوب از بهترین کشور های دنیا و همچنین بهترین برندهای ایرانی وارد شده و در انبار فروشگاه نگه داری میشوند و همین مسئله باعث شده خرید دیوارپوش و تجهیزات دکوراسیون داخلی از شرکت دکورچوب با قیمت بسیار مناسب تر نسبت به سایر مراکز انجام پذیر باشد.

با گچ کمی قدیمیشده است و افراد مختلف به خصوص آنهایی که خیلی زود همه چیز برایشان تکراری جلوه میکند، میتوانند در صورت تمایل و جهت ایجاد تنوع در این محیطها، از نوعی روکش جایگزین به اسم کاغذ دیواری استفاده کنند چون این مزیت را دارد که با تمامی دکوراسیونها همخوانی دارد. این نوع از کاغذ دیواری با توجه به اسم آن ما را بیشتر در دنیای واقعی غرق میکند و به دلیل تصاویر سه بعدی فضاهایی جذاب و خاص فراهم میکند و همچنین قابلیت شست و شو دارد و بسیار پر طرفدار است و به دلیل ساختار سه بعدی طرحهای آن به خصوص از فاصلههای حدود ۳ متر برجسته به نظر میرسد. کاغذ دیواری همان گونه که از روی اسم آن پیداست یک نوع متریال ساختمانی و پوشش تزئینی است که در طراحیهای داخلی انواع دیوارهای اداری خانهها و ساختمانی استفاده میشود و برای طراحی و دکوراسیون بخصوص برای اتاق پذیرایی و مهمان، اتاق خواب، اتاق کودک، پشت تلوزیون و ال سی دی کاربرد بسیار زیادی دارد و همچنین در طرحها، چاپها و رنگهای متنوعی طراحی و ساخته میشود و با نوعی چسب مخصوص به صورت عمودی بر روی دیوارها چسبانده میشود و خرید آن نیز به صورت متری یا رول شده است و به صورتهای مختلفی از جمله چاپ سطحی، چاپ توسط حکاکی، چاپ دیجیتالی، چاپ سیلک ابریشمی و چاپ توسط ماشین چرخشی، چاپ میشود.

دیدگاهتان را بنویسید