بررسی آینده ارزدیجیتال در ایران – چطور

با توجه به تصویب قانون استخراج و انجام ماینینگ در ایران (با توجه به عکس و گفته های اقتصاد آنلاین) توسط دولت و ابلاغ توسط معاون اول رئیس جمهور، برخی افراد به صورت پنهانی و غیرقانونی درحال استخراج رمزارز توسط دستگاه های ماینر هستند، که این کار برق بسیار زیادی مصرف می کند و همچنین صدای آزاردهنده ای دارد و برای استخراج رمزارزها شما نیاز به جدیدترین و آخرین مدل دستگاه ماینر دارید تا با کمک آن و حل مسائل پیچیده ریاضی، استخراج ارزدیجیتال را به پایان برسانید. با توجه به وجود منابع مهم تولید برق در استان همدان و به گفته رئیس طرح و برنامه سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان: طبق بخشنامه وزارت خانه، به متقاضیان مجوز استخراج ارز با تعرفه برق صادراتی داده می شود و این مجوز درحال حاضر فقط به شهرک های صنعتی داده می شود که تا به حال هیچ شخصی در استان این مجوز را دریافت نکرده است. در حال حاضر که این مقاله را میخوانید بیش از ۴۰۰۰ ارز دیجیتال وجود دارد که این موضوع خود نشان دهنده رشد روزافزون رمز ارزها و چشم انداز روشن آنها ست، پس با ما همراه باشید تا این حوزه را گام به گام برای شما روشنتر کنیم.

در صورتی که قصد دارید به صورت حرفهای در این حوزه فعالیت کنید، میتوانید پس از کسب آموزش از هر دو دیدگاه در سیستم معاملاتی خود استفاده کنید. چرا که در صورت عدم دانش و مهارت کافی در این زمینه، تمام سرمایه ما تحت تاثیر قرار میگیرد. درست است که ارزهای دیجیتال غیرقانونی نیستند ولی وضعیت آنها از نظر قانونی همچنان در هالهای از ابهام قرار دارد، این در حالی است که بازار بورس کاملا قانونی است و تراکنشها و تخلفات آن قابل پیگیری است. سلام اقای رضایی وقت شما بخیر همراه با دوره اموزشی ارزدیجیتال کانال پشتیبانی سه ماهه برای شما فعال خواهد شد که به مدت سه ماه با توجه به شرایط بازار سیگنال خرید و فروش ارز داخلش قرار میگیره دوره پرایس اکشن هم هدیه دوره ارز دیجیتال هست که در دسترس شما قرار میگیره و همیشه براتون فعال خواهد بود. یکی از جدیدترین ارزهای دیجیتال ارز WINkLink است که قبلا با اسم های WINk یا TronBET شناخته می شد. شبکه هایی در اینترنت وجود دارد که استخر نامیده می شود، استخرها توانایی پردازش هزاران ماینر در خود را دارند که باعث می شود در بازه زمانی 1 الی 2 روزه معادله را حل کرده و پاداشی معادل دوازده و نیم بیت کوین دریافت کنند.

در ادامه بررسی آینده ارزهای دیجیتال در ایران، باید گفت به علت تصویب نشدن قانون مشخص برای ارزهای دیجیتال و وجود تنوع نظر در این زمینه و همچنین با توجه به این که موضوع استخراج و استفاده از ارزهای دیجیتال هنوز در کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در حال بررسی است، برخی از افراد سودجو می توانند به راحتی سرمایه شما را از بین برده و تمامی زحمات شما را به باد دهند. در بورس ایران شما تنها میتوانید در یک محدوده زمانی مشخص معامله کنید و امکان معامله در روزهای پنج شنبه و تعطیلات وجود ندارد، درحالیکه در بازار ارزهای دیجیتال هر زمان که خواستید میتوانید معامله کنید و هیچ محدودیتی وجود ندارد. جالب است بدانید قیمت بیتکوین در سال ۲۰۱۰ تنها ۰.۰۰۳ دلار بود و در حال حاضر قیمتت هر واحد بیتکوین ۵۸۰۰۰ دلار است! که تنها نتیجهای که دیدند از دست رفتن سرمایه بود. چه بسا کل پول ما در کمترین زمان ممکن است از دست برود! برای مثال افرادی که طمع بالایی دارند، به نیت های عجیب و غریب ممکن است وارد این بازار شوند اما نهتنها سود نخواهند کرد بلکه سرمایه مازاد خود را هم از دست خواهند داد.

کیف پول ارزدیجیتال نرمافزار یا سختافزاری است که شما ارزدیجیتال خود را روی آن نگهداری میکنید. ارز دیجیتال یا کریپتوکارنسی شکلی از پول الکترونیکی است که بر پایه علم رمزنگاری ایجاد شده است. بسته به میزان سرمایهگذاری شما در این حوزه میتوانید یکی از دو نوع کیف پول را انتخاب کنید، برای سرمایهگذاریهای کلان کیف پولهای سختافزاری که قابلیت حمل دارند گزینههای مناسبتری هستند. شما باید بسته به استراتژی معاملاتی خود بهترین رمزارز را انتخاب کنید. سبد دارایی خود را با افزودن ارزهای دیجیتال بسازید و ارزش آن را هر لحظه دنبال کنید. در بازار بورس اخبار و حوادث بیش از هر چیز دیگری بر قیمت سهام تاثیرگذار هستند، شما در بورس باید مدام اخبار ببینید و شبکههای اجتماعی را دنبال کنید درحالی که در ارزهای دیجیتال باید علم تحلیل تکنیکال بیاموزید و نیازی به پیگیری مداوم اخبار نیست. این ارز یک پلتفرم بازی با عملکرد بسیار بالا است که بر اساس برنامههایی ساخته شده که کاملا غیر متمرکز است. امیرحسین سلمانی، تحلیلگر این گروه در تحلیلی برای تجارتنیوز نوشته است: بازار رمزارزها یا کریپتو کارنسی علاوه بر جذابیتهای فراوانی که برای سرمایهگذاری و کسب سود داراست، ریسکها و تهدیدهایی هم دارد که ما به عنوان فردی که خواستار ورود به آن هستیم، باید اطلاعات و دانش کافی در این زمینه را داشته باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید