اگه میخوای از کاغذ دیواری استفاده کنی این مقاله حتما بخون

کاغذ دیواری لاکچری با طرح گل ، پرندگان و حتی طرح هایی متفاوت میتواند در زیر گروه این نوع کاغذ دیواری ها قرار بگیرند . این چسب ها با سایر چسب هایی که برای نصب کاغذ دیواری مورد استفاده قرار می گیرند متفاوت بوده و در ساخت آن از پلی یورتان استفاده شده است. کاغذ دیواری های کلاسیک با توجه به اینکه از طرح های قدیمی و کلاسیک بر روی خود برخوردار هستند نباید در دکورهای مدرن استفاده شوند و این موضوعی است که برخی به آن اهمیت نمیدهند که در نتیجه با تضاد ایجاد شده میان دکور و کاغذ دیواری نه تنها دکوراسیون زیبایی نخواهید داشت بلکه جلوه بصری بسیار بدی نیز ایجاد خواهد شد. همچنین در نصب کاغذ دیواری در پذیرایی از تکنیک های نصب درون قاب، نصب کاغذ دیواری برای نصف دیوار و تکنیک تاکید بر نقطه کانونی می توانید استفاده کنید که جلوه لوکس و بسیار زیبا به فضا می دهد. علاوه بر رنگ، با انتخاب طرح هم می توانید هارمونی و زیبایی در فضای منزلتان ایجاد کنید. علاوه بر آن شما باید رنگ و طرح کاغذ دیواری را نیز به صورتی انتخاب کنید تا هم فضایی هماهنگ و هم محیطی آرامش بخش برای خوابتان فراهم کنید.

البته کاغذ دیواریهایی که به این روش به راحتی از دیوار جدا میشوند باید به اصطلاح قابل جداسازی (Peelable) باشند که بسیاری از کاغذ دیواریهای مدرن این ویژگی را دارند. اولین عنصری که در شروع باید مدنظر قرار گیرد عملکرد و نحوه استفاده از فضای داخلی است. باید بگویم که شما می توانید با انتخاب طرح های مختلف کاغذ دیواری، اندازه فضا را بزرگ تر و یا کوچک تر جلوه دهید و یا دیوارهای منزلتان را بلند تر و عریض تر نشان دهید. یکی از راه هایی که می توانید با استفاده از آن رنگ کاغذ دیواری منزل خود را انتخاب کنید، ایجاد هارمونی بین رنگ مبلمان و کاغذ دیواری است. مطلب مرتبط: نکات کلیدی که برای رنگ کاغذ دیواری باید استفاده کنید! نکاتی برای انتخاب کاغذ دیواری مناسب اتاق خواب که باید بدانید! بنابراین در ادامه مطلب برای کمک به شما عزیزان، ابتدا نکاتی را در مورد نحوه انتخاب جنس، رنگ و طرح کاغذ دیواری آموزش می دهم و سپس به صورت مخصوص خرید کاغذ دیواری را برای بخش های مختلف خانه را توضیح می دهم، پس با من همراه باشید.

سپس میتوانید با کمک چسب مخصوص کاغذ دیواری، آن را بر روی دیوار بچسبانید. اگر هم از کاغذهای خودچسب استفاده میکنید قاعدتا نیازی به استفاده از چسب نخواهید داشت و میتوانید طبق راهنمای روی بستهبندی محصول کاغذ را روی دیوار نصب کنید. سبک دکوراسیون فضا تاثیر زیادی روی انتخاب طرح کاغذ دیواری دارد. در مقابل، کاغذ دیواری با طرح ریز مناسب فضا های کوچک است و باعث بزرگ تر نشان دادن فضا می شود. توجه داشته باشید که کاغذ دیواری مناسب برای اتاق خواب هر شخص، با توجه به سلیقه و اندازه اتاق او، می تواند متفاوت باشد. و در نهایت به این موارد هم توجه داشته باشید. توجه داشته باشید که این کاغذ دیواری ها شامل، کاغذ دیواری کاغذی یا پارچه ای بدون پوشش و کاغذ دیواری سه بعدی یا طرح برجسته هستند. من در این مقاله سعی کردم تا مواردی که باید در خرید کاغذ دیواری به آن ها توجه داشته باشید را بازگو کنم. قبل از نصب باید زیر سازی کاغذ دیواری درست و اصولی انجام شود . قبل از انتخاب پوستر دیواری به رنگ وسایل خانه و دکوراسیون منزلتان توجه داشته باشید، زیرا هماهنگ نبودن رنگ پوستر دیواری با وسایل خانه نه تنها باعث آشفته به نظر رسیدن خانه می شود بلکه در مدت زمان کوتاهی خسته کننده نیز می گردد.

کاغذ دیواری قرمز بایستی بسیار با دقت انتخاب شود زیرا ممکن است با محیط هماهنگ به نظر نرسد. برای اینکه بتوانید از این محصولات استفاده کنید در ابتدا باید دیوار مورد نظر خود را اندازه گیری کنید. نکته: هنمچنین در نظر داشته باشیدکه کاغذ دیواری با طرح عمودی ارتفاع دیوار را و کاغذ دیواری با طرح افقی عرض دیوار را بیشتر نشان می دهند. اما اگر فضایی که می خواهید آن را کاغذ دیواری کنید، سبکی مدرن و امروزی دارد، باید از کاغذ دیواری با طرح مدرن استفاده کنید. از این رو اگر منزل شما متراژ کمی دارد، استفاده از رنگ های روشن، همراه با طرح های ساده میتواند بهترین انتخاب شما باشد. از این رو در ادامه به راه کارهایی پرداخته خواهد شد که در روند انتخاب های شما برای محیط کاری مورد نظرتان مفید واقع شود. برای مثال در تصویر زیر رنگ زمینه کاغذ دیواری با مبل و رنگ طرح با کنسول هماهنگی دارد که جلوه ای زیبا ایجاد کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید