اگه میخوای از کاغذ دیواری استفاده کنی این مقاله حتما بخون

برای انجام این کار کاردکی را بردارید و قسمت پایینی یا بالایی کاغذ را محکم به دیوار نگه دارید، سپس با کاتر قسمتهای اضافی را ببرید. پس از ایجاد پی، قسمت تزئینی تابلو انجام میشود که دارای عملکردهای اضافی است و در هنگام قرار گرفتن در معرض نور خورشید از پایه در برابر رطوبت، آسیب مکانیکی و حتی سوختن محافظت میکند. در این مرحله، تابلو تشکیل میشود و به آن حجم و توپوگرافی لازم را میدهند. برای دیوارهای قدیمی که پیش از رنگ نیاز به تعمیرات اساسی دارند، انتخاب کاغذ دیواری به عنوان پوشش دیوار، انتخابی مناسب است. برترینها: استفاده از کاغذ دیواری برای پوشاندن دیوارهای منازل در دهههای گذشته رونق چندانی نداشت. امروزه با توجه به طرح های گوناگون این دیوارپوش ها و انواع چاپ روی کاغذ دیواری ، می توان از آن ها برای عمق دادن به فضاهای کوچک ، ایجاد محیطی پر هیجان ، انرژی بخشی به فضای زندگی و یا برای پوشاندن دیوارهای آسیب دیده استفاده کرد و حال و هوایی جدید به فضا بخشید. باید به این نکته توجه داشت که کاغذ دیواری ها دارای انواع مختلفی می باشد و شما می توانید قبل از مراجعه به بازار و خریداری نوع خاصی از کاغذ دیواری در سایت های معتبر مانند سایت فروشگاه رونیا اطلاعات لازم را کسب کرده و با خیال راحت از قیمت و مدل ها، اقدام به خریداری طرح مورد نظر خود کنید.

انتخاب مواد مناسب کاغذ دیواری با توجه به رنگ دیوارها، بسیار حیاتی است. کاغذ دیواری های کلاسیک به طور کلی بسیار شلوغ هستند و به همین دلیل استفاده افراطی از آن می تواند تأثیر منفی از نظر زیبایی شناسی داشته باشد. علت این بی اقبالی هم متنوع نبودن رنگها و طرحهای کاغذهای دیواری بوده است، اما امروزه کاغذ دیواریها به دلیل تنوع در رنگ، شکل و جنس به یکی از اولین انتخابهای خانهدارها برای پوشش دیوارها تبدیل شده اند. این نوع از کاغذ های دیواری می تواند در اتاق خواب حس آرامش و در عین حال زیبایی خاصی را به شما القا کند و این امکان را بدهد تا ساعت های بسیاری بدون آنکه خسته شوید در اتاق خواب خود وقت بگذرانید. از کاغذ دیواری ساده گرفته تا کاغذ دیواری کلاسیک و لاکچری همه و همه در فروشگاه رونبا به راحتی پیدا می شود. این امر در کنار علاقه بسیار زیاد افراد در استفاده از رنگ های خاص و شکیل مانند طلایی که نمادی برای سبک کلاسیک است دست به دست هم می دهد تا شرایط استفاده از کاغذ دیواری لاکچری مهیا شود. یکی از مواردی که شما می بایست در باره کاغذ دیواری های مدل لاکچری به آن توجه کنید، این است که این نوع کاغذ دیواری در طراحی های مدرن می تواند اتمسفر و فضا را کمی متفاوت کند که شاید به نظر کمی غیر عادی باشد اما واقعیتی که در اینجا وجود دارد، این است که شما می توانید در فضای منزل خود از نوعی پارادوکس در طراحی استفاده کنید که این موضوع می تواند اتمسفر و جو خانه و محل زندگی شما را بسیار جذاب تر و شگفت انگیز تر کند.

کاغذ دیواری سه بعدی حتی اگر سفید باشد، یک تزئین قابل توجه است. بافتهای کاملا عمیق برای تزئین اتاق نشیمن، اتاق پذیرایی و دفاتر کار مناسب هستند، در حالی که بافتهای ظریفتر، در دیوارهای اتاق خواب یا حمام جلوه بهتری دارند. اتاق خواب خانه شما بعنوان یکی از خصوصیترین فضاها دارای اهمیت بسیار بالایی است و باید در دکوراسیون داخلی و نحوه چیدمان آن دقت و توجه لازم را به کار برد. این محصول دارای کیفیت عالی است و به همین خاطر طراحان داخلی از این کاغذ برای طراحی و دکوراسیون دیوار شاخص استفاده می کنند . قبل از خرید کاغذ دیواری باید محیط مورد نظر را از نظر کاربری و دکوراسیون مد نظر قرار دهیم و کاغذ دیواری را در نوع مناسب تهیه کنیم.پس از انتخاب طرح و رنگ کاغذ دیواری می توان آنرا در متراژ مورد نظر با توجه به سطوح خریداری کرد. طرح کاغذ دیواری دو نوع عام و خاص دارد که در مبحث بعد، نوع خاص آن نیز مورد بررسی قرار می گیرد. لازم نیست همیشه روی خرید کاغذ دیواری سه بعدی سفید اصرار کنید، استفاده از رنگهای مهیج هم جلوهای خاص به منزل شما میبخشد. کاغذدیواری فویل منحصر به فرد است و همچنین نگاه چشمگیر و خاص را به هر اتاق را خیره میکند.

یکی دیگر از مزیت هایی که می توان برای کاغذ دیواری لاکچری در نظر گرفت این است که کاغذ دیواری لاکچری به راحتی قابل شستشو می باشد. در برخی موارد، اگر دیوارهای شما از شرایط کافی برای رنگ آمیزی برخوردار نباشند (بدون گچ کاری مجدد)، کاغذ دیواری با کیفیت خوب و ضخیم، نقص دیوارها را بدون هزینه، زحمت و استفاده از گچ و رنگ، پوشش می دهد. مدل ها و انواع کاغذ دیواری با گذشت زمان در حال تغییر است و میتواند نمای خانه شما را به طور کلی تغییر دهد . کاغذ دیواریهای براق، جلوههای نوری بیشتری ایجاد میکنند و فضای بصری را بزرگتر نشان میدهند. تا آنجا که حتی میتوان گفت این پوشش تاحد زیادی جای رنگ را گرفته است. همان طور که تا به اینجا متوجه شدید انتخاب کاغذ دیواری زیبا و خوب به تنهایی شما را به خواستهتان نمیرساند و در کنار آن باید از چسب خوبی هم برای فیکس کردن کاغذ به دیوار کمک بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید