اگه میخوای از کاغذ دیواری استفاده کنی این مقاله حتما بخون

در حالی که رولهای کاغذدیواریها برای فروش دو برابر یا سه برابر یک رول تکی تولید میشوند. فروش کاغذ دیواریها در رولهای دو برابر و سه برابر، میتواند متراژ بیشتری کاغذ دیواری را نسبت به یک رول واحد در اختیار شما بگذارد. زمانی که متراژ لازم را برای کاغذ دیواری محاسبه کردید، توصیه میکنیم یک یا دو رول کاغذ دیواری اضافه از حد نیاز را خریداری کنید تا در صورت اشتباه در اندازهگیری یا خراب شدن قسمتی از کاغذدیواری، بتوانید از آن مقدار اضافی استفاده کنید. یک رول واحد تنها دارای ۴ متر و ۱۱٫۵ سانتیمتر (۱۳٫۵ فوت) کاغذ دیواری است در حالی که رولهای دو برابر دارای ۸ متر و ۲۳ سانتیمتر (۲۷ فوت) کاغذدیواری هستند؛ بنابراین اگر طول دیوار شما ۲ متر و ۷۵ سانتیمتر (۹فوت) است، شما تنها میتوانید سه ردیف کاغذ دیواری از یک رول واحد روی آن دیوار قرار دهید. دقت داشته باشید که این مرحله از کار معمولا بیشتر از نصب کاغذهای دیواری زمان میبرد، بهويژه اگر کاغذهای دیواری قدیمی سطح زیادی از دیوار را پوشانده باشند.

امروزه یکی از منابعی که بیش از پیش برای افراد اهمیت دارد موضوع زمان است. همچنین جذب آلودگی و لک در آنها بسیار پایین است و عایق گرما و صدا نیز هستند. علاوه بر آن بخار آب را به خود جذب نمی کند، به همین دلیل از آن به عنوان دیوارپوش سرویس بهداشتی و آشپزخانه استفاده می شود. کاملا ضد آلرژی و هایژنیک است و بو و گردو غبار را به خود جذب نمیکند. روشهای چاپ کاغذ دیواری شامل چاپ سطحی، چاپ بهوسیله حکاکی، چاپ سیلک ابریشمی، چاپ به صورت دیجیتالی و یا چاپ به وسیله ماشین چاپ چرخشی است. انواع کاغذ دیواری طرح دار گرافیکی با طرح های هندسی محیط را هیجانی می کنند ، در عوض کاغذ دیواری طرح گل و ساده ، آرامش بخش هستند و یا پوستر سه بعدی با طرح متنوع در کنار کفپوش سه بعدی ، در عین ایجاد هیجان می تواند محیط را بزرگ تر جلوه دهد. کاغذ دیواری ها به لحاظ جنس متنوع هستند و شناخت آنها به افراد کمک می کند براحتی از مرحله خرید کاغذ دیواری عبور کنند. پوستر دیواری یا کاغذ دیواری یکی از پر طرفدارترین المانهای دکوراسیون داخلی است که در یک دهه اخیر به شدت مورد توجه قرار گرفته و در سبکها و مدلهای متنوع وارد بازار محصولات دکوراتیو شده است.

این سبک در صنعت پوشاک نیز بسیار شناخته شده است. تصمیم افراد برای نوع دکوراسیون میتواند بر انتخاب کاغذ دیواری در انواع مختلف تاثیر بگذارد. در بازار برخی از این کاغذدیواری های نقش برجسته به عنوان کاغذ دیواری های طرح برجسته قابل رنگ آمیزی نیز شناخته می شوند. نوع اول قابل شستوشو و ضد آب است و راحتتر از روی دیوار کنده میشود؛ بنابراین نوع دوم کاغذ دیواریهای دارای پوشش وینیل، میتوانند مناسبترین گزینه برای انتخاب باشند. دلیل سختی انتخاب کاغذ دیواری این است که تنوع بیشماری از کاغذ دیواری از لحاظ طرح و رنگ و همچنین جنس پشت کاغذ دیواری در بازار موجود است که باید از بین این تنوع بیشمار، مناسبترین گزینه را برای دکوراسیون خانه خود انتخاب و استفاده کنید. انتخاب مناسبترین کاغذ دیواری حتی میتواند عناصر ناقص را پنهان کند. دیواری که روی آن کار میکنید، باید کاملا صاف و صیقلی باشد. به گزارش خبرنگار ایمنا، این که کدام طرح برای فضای مورد نظر مناسب تر است و یا کدام سبک از طرح و نقش ها مورد علاقه شماست، کاغذ دیواری را برای چه محیطی می خواهید و قرار است بر روی کدام دیوار نصب شود از اولین مواردی است که به آن توجه میکنید، اما نکاتی هستند که هنگام خرید و انتخاب کاغذ دیواری، توجه به آنها کار شما را آسان تر می کند که در ادامه به برخی از این نکات و قوانین اشاره می کنیم.

اگر دیوارها گچی هستند بهتر است یک لایه روغن پرایمر روی دیوار بکشید. این مهم است که در مورد رایجترین انواع کاغذ دیواریهای موجود، در هنگام خرید اطلاعاتی داشته باشید. همچنین دارا بودن نقش های افقی در کاغذ دیواری باعث می شود تا فضا به نظر فراخ تر بیاید. رنگهای روشن به شکل کلی باعث میگردند که منزل بزرگتر و دلبازتر به نظر برسد. عوامل مهم و تاثیرگذار در انتخاب کاغذ دیواری برای انتخاب کاغذ دیواری مناسب ۴ عامل مهم باید در نظر گرفته شود: · در ادامه تعدادی از سبکهای رایج کاغذ دیواری توضیح داده شده است. مورد دیگری که روی قیمت کاغذدیواری تاثیر میگذارد؛ طرحی است که انتخاب میکنید. ۱- کاغذی: در این نوع کاغذدیواری از کاغذ به عنوان زیرلایه استفاده شده و برای افزایش استحکام و مقاومت در برابر رطوبت روی آن با موادی پوشش داده شده است. مقاومت بسیار بالا در برابر کشش و گسیختگی و جهت استفاده روی دیوارهای Dry wall بسیار مناسب است. شما ممکن است دیوار منزل خود را کاغذدیواری کرده باشید. همانگونه که دیوار قبل از رنگ نیاز به آمادهسازی دارد، برای نصب کاغذ دیواری نیز باید ابتدا دیوار را آماده کرد.

دیدگاهتان را بنویسید