انواع کاغذ دیواری (پذیرایی و..) + مزایا و معایب – خدمت از ما

این مسئله کاملا سلیقهای است؛ اما بهتر است حتما تناسب طرح و رنگ را با محیط در نظر بگیرید. کاغذدیواریهای مدرن جدید، در دکوراسیون داخلی بسیار مورد استفاده قرار میگیرد زیرا نسبت به رنگ و سنگهای تزئینی مقرون به صرفهتر است، جلوه زیباتری دارد، و علاوه بر آن سرعت نصب آن نیز بیشتر است و چاپ هر طرحی را برای هر سلیقهای ممکن میسازد. تا همین سال پیش که هنوز کاغذ دیواری های مدرن و چاپ کاغذ دیواری، چندان به محبوبیت نرسیده بود، همه از طرح های روتین و بعضا کسل کننده کاغذ دیواری های خارجی استفاده می کردند، ولی با توسعه صنعت چاپ و امکان چاپ طرح دلخواه روی انواع کاغذ دیواری، سبک های دکوراسیون منزل نیز دچار تغییر شد. قدیمیترین نمونهٔ به جا مانده از کاغذ دیواری در انگلستان که در لندن به چاپ رسیده بوده به سال ۱۵۰۹ برمی گردد. این نوع کاغذ دیواری به دلیل بافت و طرحی که دارد به سادگی با مبلمان و وسایل خانه شما هماهنگ میشود . اگر یک اثر هنری زیبا و هماهنگ را نیز روی دیواری که کاغذ دیواری شده است نصب کنید جذابیت فضای شما دوچندان میشود.

این نوع استفاده از کاغذ دیواری واقعا جالب توجه و جذاب است. جنس و نوع کاغذ دیواری : کاغذ دیواری های ضد آب و قابل شستشو که هم اکنون در بسیاری از مکان ها استفاده می شوند و محبوب ترین نوع کاغذ دیواری هستند. قیمت کاغذ دیواری از جمله مواردی است که توجه بالایی به آن می شود تا بتوان با کم ترین هزینه بهترین و مناسب نتیجه را دریافت کرد. اگر در خانه شما اتاقی وجود دارد که در آن از روکوبهای چوبی استفاده شده است، سعی کنید فضای بالایی آنها را کاغذ دیواری کنید. کاغذ دیواری چینی نیز عرضی مابین ۶۰ تا ۷۰ سانتی متر دارند و عمده کاغذ دیواری موجود در بازار ایران نیز از کشور چین وارد میشوند. بهترین کاغذ دیواری های موجود در بازار به دو دسته ایرانی و خارجی تقسیم می شوند، کاغذ دیواری ایرانی معمولا قابل شستشو نیستند اما کاغذدیواری های خارجی قابلیت شستشو دارند. توجه کنید که در عکس بالا کاغذ دیواری چه ترکیب فوقالعاده زیبایی با آینه و سینک ایجاد کرده است.

یکی از مهم ترین نکاتی که در هنگام انتخاب طرح کاغذ دیواری باید به آن توجه نمایید هماهنگی کاغذ دیواری با کفپوش است. و مهم ترین مسئله چقدر هزینه لازم است؟ شاید بتوان گفت کاغذ دیواری مدرن یکی از به روز ترین و خاص ترین نوع کاغذ دیواری است همچنین خلاقیت و قدرت تصمیم گیری معماران و طراحان دکوراسیون داخلی را به طور کلی افزایش داده است . بهتر است بدانید این کاغذ دیواری را میتوانید به آسانی بشویید و گرد خاک را از روی آن پاک کنید . »جواب به هر دوی این سوالها منفی است و دقیقا برعکس است. نیز میباشند که هر کدام با توجه به سلیقه خریدار در مکان های متفاوت (مسکونی سالن پذیرایی، اتاق خواب، اداری و تجاری) مورد استفاد قرار می گیرد; این نوع کاغذدیواری ها به صورت رول محاسبه می شوند که هر رول ابعاد مشخصی دارند مانند عرض 53 سانتیمتر به طول 10 متر که 5 متر مربع، عرض 70 سانتیمتر به طول 10 متر که 7 متر مربع و یا 106 سانتیمتر به طول 15/5 متر که 16 متر مربع میباشند. با استفاده از این کاغذ دیواری میتوانید فضاهای خانه را با سلیقه خود طراحی کنید . اگر سقف خانه شما دارای قسمتی پیشآمده یا هر نوع جزئیات معمارانه است، میتوانید بر اساس رنگ دیوارها این قسمت از سقف را کاغذ دیواری کنید.

فروش کاغذدیواری های جدید و بروز دنیا مناسب هر نوع دکوراسیون داخلی منزل. اگر در فکر زدن کاغذ دیواری جدید یا تعویض کاغذ دیواری های منزلتان هستید و سوالتی در ارتباط با قیمت نصب کاغذ دیواری و قیمت هر رول کاغذ دیواری دارید با هوم سرویز همراه شوید، تا ما هم در انتخاب، خرید کاغذ دیواری و برآورد هزینه نصب کاغذ دیواری اطلاعاتی در اختیارتان قرار دهیم. طراح در این آشپزخانه از کاشیهایی کوچک و سفید رنگ استفاده کرده، روی آن یک قفسه باز قرار داده است، و از کاغذ دیواری فقط در فضای بالای قفسه استفاده کرده است. کاغذ دیواری : مردم معمولا سوالات زیادی در مورد کاغذ دیواری دارند که دو سوال مهم آنها عبارت است از: «آیا کاغذ دیواری از مد افتاده است؟ همان طور که پیش از این بیان کردیم انواع و اقسام کاغذ دیواری در بازار وجود دارد و تنوع رنگ و طرح این نوع دیوارپوش به قدری بالا است که خرید کاغذ دیواری را پیچیده و مشکل میکند. این نوع کاغذ دیواری از استحکام و دوام بالایی برخوردار است و نیز میتوان آن را به راحتی شستشو داد . اگر قسمتی از فضای حمام و سرویس بهداشتی خانه شما کاشی شده است، بهتر است فضای بالایی و یا دوسوم فضای فوقانی آن را کاغذ دیواری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید