انواع کاغذ دیواری (پذیرایی و..) + مزایا و معایب – خدمت از ما

یعنی پشت کاغذ دیواریها نان وون میباشد که چسب پذیری مناسب داشته باشند و روی آنها از پی وی سی استفاده میشود. همچنین نقص جزئی ویژگی اجتناب ناپذیر چاپ بلوک دست ساز است و کاملاً متمایز از صافی یکنواخت کاغذ دیواری های صفحه ابریشم یا چاپ ماشین میباشد. از طرفی دستگاههای بینظیری برای چاپ طرح مورد نظر شما وارد ایران شده و هر طرحی که مد نظرتان باشد، میتوانید سفارش بدهید و فروشگاه اینترنتی والینو آن را با استفاده از جدیدترین تکنولوژی جهان چاپ میکند. کاغذدیواری ال ای دی دار، با زیبایی هر چه تمامتر طرح خود را با نور نشان میدهند و فضایی رویایی ایجاد میکنند. پس لازم است خیلی خوب با انواع جنس کاغذ دیواری آشنا شویم. کاغذ دیواری خوب پس از نصب باید سطحی صاف و بدون درز داشته باشد. وی که علاقه ای خاص به شیوه های معماری و هنر مغرب زمین داشت، در زمان نوسازی کاخ گلستان با پوشاندن دیوارهای آن کاخ توسط کاغذ دیواری های وارداتی از زمره نخستین افرادی شد که باب ورود این محصول به ایران را گشودند. پس از انجام این مراحل با یک اسفنج خیس، بین درزها را که چسب اضافی بیرون زده است، تمیز کنید. کاغذدیواری قابل برداشت، که به عنوان دیوارپوش موقت نیز شناخته شده است، سطح طراحی ایده آل مستاجران را ارتقاء داده است.

مواردی که در سطرهای بالا به شما توضیح دادیم در این زمینه بسیار مفید هستند و اگر خوب متوجه آن ها نشدید، پیشنهاد میکنیم دوباره آن ها را مطالعه کنید. از این رو تنها افراد فوق العاده ثروتمند توانایی تهیه آن ها را داشتند. که عبارتست از بکار گیری کاغذ به عنوان زیر لایه، که البته این کاغذ معمولا به منظور افزایش استحکام و مقاومت در برابر رطوبت با موادی پوشش داده می شود. اگر نصب کاغذ به درستی صورت گرفته باشد، نگران نباشید، زیرا این حبابها پس از چند روز ناپدید میگردند. پوستر سه بعدی این توانایی و قدرت را دارد که این مسئله را حل کند؛ زیرا طرحهایی که روی کاغذ دیواری سه بعدی دیده میشود، به محیط عمق و بُعد میبخشد و آن را دلبازتر از چیزی که واقعاً هست، جلوه میدهد. در واقع وجود ماده ای مصنوعی با نام پلی پروپیلن که با الیاف شیشه ای ترکیب شده ، از ریزش دیوار جلوگیری میکند ، این مدل کاغذ دیواری در انواع مدل ها تولید میشود و ترکیبات رنگی آن بسیار زیاد است . همچنین تمام دیوارهای منزل را با پوستر سه بعدی تزئین نکنید؛ زیرا باعث خستگی چشم مخاطب میشود.

به عنوان مثال کاغذ دیواری سه بعدی با طرح دریا و جنگل میتواند گزینه بسیار خوبی برای استفاده از منزل باشد؛ زیرا هم برای انسان یادآور مناظر طبیعی است و هم به فضای منزل وسعت میبخشد و باعث میشود که شخص احساس کند که واقعاً نزدیک دریا یا در دل طبیعت است. این محصول با نامهای پوستر دیواری سه بعدی و پوستر سه بعدی هم شناخته میشود. کاغذ دیواری های نان واون از الیاف بافته نشده تولید شده در این کاغذ دیواری ها ویژگی است که کاغذ دیواری را قابل جابجای می نماید. کاغذ دیواری پوشش تزیینی است که برای پوشش دادن سطوح دیوارهای داخلی در خانه، محل کار و به طور کلی فضای داخلی و حتی نمای بیرونی ساختمان ها استفاده می شود و یکی از اقلام کلیدی طراحی داخلی به شمار می آید.این نوع پوشش بیشتر به صورت رول یا به صورت متری فروخته می شود و با چسبانده شدن روی دیوار مورد استفاده قرار می گیرد. کاغذ دیواری یکی از پوششهای محبوب برای دیوارهای فضاهای مختلف است که جلوه بینظیری به دکوراسیون داخلی میبخشد. طرح های قطره ای و یا طرح های موتیفی کاغذ دیواری از آنجایی که دارای طرح منظمی هستند برای اتاق هایی که از هندسه غیر منظمی دارند انتخاب خوبی هستند.

طبقه نیمه مرفه که یا به دلیل قیمت گزاف یا جنگ هایی که تجارت بین المللی را متوقف می کرد توان خرید این فرشینه ها را نداشتند، برای روح دادن به اتاق هایشان به کاغذ دیواری روی آوردند. در صورتی که میخواهید منزل یا محیط کاری و اداری خود را با پوستر سه بعدی تزئین کنید، کافی است سایز دیوار مورد نظر را اندازهگیری کنید و این سایز را در سایت والینو وارد کنید. رنگ روشن میتواند نور محیط را هم بیشتر کند و فضایی دلپذیرتر به وجود بیاورد. این فرشینه های تزئینی هم به اتاق رنگ می داد و هم به عنوان لایه ای عایق میان دیوار سنگی و فضای داخلی عمل می کرد و در نتیجه گرمای درون اتاق را حفظ می نمود. در غیر این صورت شاید بتوانید با جداسازی یک قسمت از کاغذ، بررسیهای لازم را قبل از کندن کاغذها مشخص نمایید. برای کاغذ دیواریهای استاندارد و یا معمولی که فاقد پوشش ضد آب بوده و نیاز به کار خاص ندارند، میتوانید آنها را با آب خیس و به راحتی از دیوار جدا کنید. ازین رو دستمزد نصب کاغذ دیواری و قیمت نصب کاغذ دیواری سقف کمی بالاتر تمام می شود و به مهارت بیشتری نیاز دارد.

دیدگاهتان را بنویسید