استفاده از کاغذ دیواریهایی برچسبدار

همین روند را باید تا انتهای کار ادامه دهید تا پوستر با کیفیت خوبی روی دیوار بچسبد. تفاوت کاغذ دیواری سه بعدی با پوستر دیواری معمولی این است که طرحی که برای آن انتخاب و چاپ می­شود، در چشم بیننده به صورت سه بعدی دیده می­شود وگرنه از لحاظ نوع و کیفیت چاپ و کاغذ، لزوماً تفاوتی با کاغذ دیواری دو بعدی ندارد. این که افراد وقت زیادی را صرف پیدا کردن کاغذ دیواری خوب و با جنس و کیفیت عالی کنند به تنهایی کافی نیست. ولی باید بدانید که اینگونه نیست و این نوع کاغذ دیواری در نوع چاپ و تهیه هیچ تفاوتی با کاغذ دیواری ۲ بعدی ندارد. تصاویر لیوان چای یا قهوه، غذاهای مختلف و شخصیتهای علمی و فرهنگی برای کافه های دانشجویی و روشنفکری از بهترین گزینهها برای اینگونه مکانها هستند. همچنین اگر شما به فروشگاهها مراجعه کنید این شانس را دارید که بتوانید نمونهای از گزینههای انتخابی خود را به خانه بیاورید و با وسایل و مبلمان خانهتان تطبیق دهید و جلوه آنها را با نورپردازی موجود در خانه، هم در روز و هم در شب مشاهده کنید، سپس بهترین و مناسبترین گزینه را انتخاب کنید.

همچنین هرچه طرح دیوار پوش کاغذ دیواری ریزتر باشد ، فضا بزرگ تر نشان داده خواهد شد و طرح های عمودی و با فاصله ، دیوارها را بلندتر جلوه می دهد و طرح های افقی ، محیط را وسیع تر از آنچه هست نشان می دهد. در ادامه به توضیحات بیشتر و برسی دقیق تر می پردازیم تا انتخاب بهتری داشته باشید. 9. اگر مبلمان و پرده و دیگر اجزای دکوراسیون داخلی طرح دار هستند و طرح های شلوغ دارند برای راهنمای خرید کاغذ دیواری حال و پذیرایی می توانید طرح های ساده تر را انتخاب کنید. اما باید بدانید اگر از کاغذ دیواری های با کیفیت و قابل شستشو استفاده کرده باشید، در آب و هوای شرجی، دوام بیشتری خواهند داشت. برای ماندگاری بیشتر هم بهتر است از جنسی استفاده کنید که قابل شستشو و ضد آب باشد. بهتر است کاغذ دیواری اتاق نشیمن از الیاف طبیعی و پارچه ای باشد تا یک حس دوستانه و صمیمی را منتقل کند. اتاق پذیرایی در خانه محل آرامش برای گپ و گفت است که باید دقت زیادی در دیزاین و طراحی آن شود. مزیت دیگر این نوع کاغذ دیواری­ها این است که می­توان در محل کار برای برجسته نمودن لوگوی شرکت یا المان­های خاص مد نظر مدیران، از آنها استفاده کرد.

ضمناً از این نوع کاغذ دیواری­ها با نام کاغذ دیواری مدرن هم یاد می­شود.چاپ اینترنتی کاغذ دیواری سه بعدی توسط مجموعه آی آر چاپ قابل انجام است. کاغذ دیواری مخمل قابل شستشو ست و شما به راحتی میتوانید با یک دستمال کم رطوبت آنرا تمیز کنید. کاغذ دیواری سه بعدی در طرحهای مختلف مانند گل، مناظر زیبا، طرحهای مینیمالی و غیره برای دکوراسیون منزل قابل استفاده است که بسیار طرفدار دارد. پوستر دیواری یا کاغذ دیواری تصویری البته ازین مدل از کاغذ یواری با نام های کاغذ دیواری سه بعدی یا کاغد دیواری چاپی نیز یاد میشود. استفاده از کاغذ دیواری ساده و رنگی برای همه دیوارها و استفاده از کاغذ دیواری طرح داماسک و یا کاغذ دیواری برجسته برای پشت تلویزیون نمای خاصی را خلق میکند. برای پوسترهایی که در پشت خود چسب ندارند باید از چسب مخصوص کاغذ دیواری استفاده کنید. اگر پوستر دیواری به صورت پشتچسبدار باشد، در شروع نصب باید چند سانتیمتر از کاغذ پشت پوستر را جدا کنید و بعد از چسباندن این بخش روی دیوار، با کاردک مخصوص آن را به طور کامل روی دیوار بچسبانید. برای هر نوع کاغذ دیواری چسب مخصوص وجود دارد.

اگر بخواهید محیط داخلی خود را زیبا کنید بهتر است از این نوع کاغذ دیواریها استفاده کنید. باشد. جنس پوستر دیواری بهتر است طوری باشد که بافتهای کمتری داشته باشد و نور را به طور یکنواخت منعکس کند. طرح شما باید طوری قرار گیرد که این وسایل در نقاط بیاهمیت پوستر و خالی از تصویر قرار گیرد. تفاوت پوستر دیواری با کاغذ دیواری چاپی در این است که کاغذ دیواری طوری طراحی میشود که کل دیوار را بپوشاند ولی پوستر دیواری معمولاً فقط برای چسباندن بر یک بخش دیوار طراحی میشود. لایهٔ طرح دار آن روی این روکش چاپ شده است. کاغذدیواری طرحدار تنوع زیادی دارد و میتواند مانند پوستر سه بعدی بر روی دیوار نصب گردد. ، تمیز کردن آن سخت است و گردو غبار سریعتر از انواع دیگر کاغذدیواری روی آن مینشیند. با نصب انواع کاغذ دیواری سه بعدی روی دیوار اصلی فضای مدنظرتان، ظاهر آن به کلی متحول خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید