اجرا و نصب کاغذ دیواری

این نوع کاغذدیواری استحکام و دوام بیشتری نسبت به انواع دیگر دارد و در برابر طوبت بسیار مقاوم است و همچنین قابلیت کنده شدن از دیوار و شست و شو را دارد. یکی از مزیت های کاغذدیواری نسبت به رنگ، تنوعی است که در طرح، جنس و بافت آن وجود دارد. مقاومت و استحکام آن از پوشش های دیواری با الیاف طبیعی بیشتر است. بیشتر رنگ ها در برابر رطوبت مقاومت پایینی از خود نشان میدهند و پوسته پوسته می شود. یکی از اساسی ترین بخش ها در هر محیط دیوار ها می باشد. مواردی که در سطرهای بالا به شما توضیح دادیم در این زمینه بسیار مفید هستند و اگر خوب متوجه آن ها نشدید، پیشنهاد میکنیم دوباره آن ها را مطالعه کنید. به همین علت برای اجرای کاغذ دیواری پیشنهاد نمی شود. دیوار های گچی در مقایسه با دیوارهای سیمانی یا چوبی مناسب تر برای چسباندن کاغذ دیواری هستند با توجه به اینکه کاغذ دیواری نسبت به رطوبت حساس است و معمولاً برای سرویس بهداشتی از آن استفاده نمی شود و برای مکان های خشک مناسب میباشد.

برای مثال از طرح های کلاسیک برای سالن پذیرایی، از طرح های اسپرت برای اتاق نشیمن و اتاق خواب و از طرح های کارتونی و عروسکی برای اتاق خواب کودک استفاده کنید. به منظور استفاده از کاغذدیواری در اتاق خواب بزرگسالان می توان از طرح های سه بعدی و گرافیکی زیبا و رومانتیک در بالای تخت خواب استفاده نمود. انواع و طرح های مختلف کاغذدیواری که در حال حاضر در بازار موجود است به شما کمک می کند بعضی از مشکلات ظاهری خانه را با آن رفع کنید. «کاغذدیواری»، این اسم نشان می دهد که پوشش مورد نظر قابل شست وشو نیست، اما کاغذدیواری هایی که در حال حاضر در بازار موجود است، قابل شست و شو است. در این فروشگاه کاغذ دیواری از رنج قیمتی اقتصادی تا متوسط رو به بالا بسته به نوع جنس و کیفیت موجود است. در گذشته مدلها و طرحهایی که برای تولید و عرضه کاغذ دیواری مورد استفاده قرار میگرفت، بسیار محدود بود و به همین خاطر هم مردم چندان علاقهای به چسباندن این نوع دیوارپوش روی دیوارهای منازل خود نداشتند اما امروز تا دلتان بخواهد طرح و نقش برای کاغذدیواری وجود دارد و به همین خاطر میتوان بسته به رنگ، طرح و نقش و جنس روکش، کاربردهای مختلفی برای آن در نظر گرفت.

با شروع قرن بیستم کاغذدیواری یکی از رایجترین اقلام مورد استفاده در منازل دنیای غرب گردید. کاغذ دیواری های سه بعدی کاغذ دیواری هایی هستند که جدید بوده و دارای طرح های سه بعدی می باشند که انتخاب این کاغذ دیواری ها با توجه به محیط باید انجام گیرد.کاغذ دیواری سه بعدی دارای طرح های زنده و در برخی موارد برجسته می باشند که با توجه به ایجاد نورپردازی در این کاغذ دیواری ها جذابیت بسیار بالایی را دارد. ۲- پارچه: در این نوع کاغذدیواری از پارچه هایی مثل «کرباس نازک» یا «کتان» برای زیرلایه استفاده شده است. تنوع در نوع، جنس، کیفیت، طرح و رنگ به قدری زیاد است که شاید برای شما هم انتخاب را سخت کرده باشد. پوستر های ابر و بادی می توانند به دکوراسیون شما جلوه ای مدرنیته ببخشند و دست شما را برای استفاده دامنه وسیعی از رنگ ها باز بگذارند . نصب کاغذ دیواری بر روی دیوار با استفاده از چسب مخصوص چسبانده می شود و ثابت می ماند.طرح های کاغذ دیواری طرح الگو های گرافیکی به صورت تکرار شونده چاپ میشود که بسیار متنوع بوده و همچنین دیوارپوش را میتوان در رنگ بندی گوناگون تهیه کرد.

علاوه بر اینکه می توانید طرح خاص و متناسب با هر یک از قسمت های خانه را انتخاب کنید. وینیل در این نوع کاغذ دیواری ها قابلیت شستشو دارد و این لایه قابل رویت نمی باشد.بنابراین کاغذ دیواری با روکش وینیل ضد لکه بوده و قابلیت شستشو دارد بنابراین برای محیط های شلوغ بسیار مناسب خواهد بود. این پوشش تزیینی هم مانند رنگ، ویژگی ها و البته معایب و مزایای خودش را دارد که تا با آنها آشنا نشوید نمی توانید انتخاب درستی داشته باشید. برای دیوار پشت تلویزیون به دلیل اینکه همه تمرکز ها بصورت ناخودآگاه برآن است، استفاده از کاغذ دیواری با طرحی مدرن توصیه می شود. همانطور که در عکس بالا مشاهده میکنید ترکیب کاغذ دیواریهایی با طرحهای سنتی و میز و صندلیهایی مدرن به فضا ظاهری خاص و زیبا داده است. با توجه به تمام توضیحات ارائه شده آموزش نصب کاغذ دیواری در صورتی که زیر سازی انجام شود کار چندان سختی نیست. به شما ارائه کند.

دیدگاهتان را بنویسید