اجرا و نصب کاغذ دیواری

هنگام خرید پوستر دیواری سه بعدی حتماً به فضایی که میخواهید در آن کاغذ دیواری نصب کنید توجه داشته باشید. ابتدا ابعاد دیواری که میخواهید روی آن کاغذ دیواری سه بعدی نصب کنید اندازه بگیرید. کاغذ دیواری میتواند انتخاب مناسبی برای طراحی دکور فضاهای مسکونی و اداری باشد، هم به دلیل نصب راحت و سریع و بدون ریخت و پاش و هم به دلیل تنوع بسیار زیاد در رنگ و طرح، برای انتخاب کاغذ دیواری باید به کاربری اتاق مورد نظر و رنگ و نوع چیدمان مورد استفاده در آن اتاق توجه شود. اگر از پیروان سبک کلاسیک هستید بهتر است بدون هیچ تردیدی این کاغذ دیواری را انتخاب کنید و از تماشای آن لذت ببرید . یا با استفاده از یک تکه پارچه بدون پرز نمدار با حرکتی از بالا به پایین آنها را تمیز کنید. در اروپا اشرافزادگان به نقاشان سفارش نقاشی در ابعاد وسیع را میدادند تا از آنها برای پوشش دیوارهای منازل خود استفاده کنند.

پس از آن بسیاری از اروپاییان متمول به هنرمندان سفارش کاغذهای نقاشی شده در ابعاد وسیع را جهت نصب بر دیوارهای منازل خود می دادند، اما کاغذ دیواری واقعی با پیدایش صنعت چاپ متولد شد. برای انتخاب مناسب كاغذدیواری باید فیلتر هایی برای خود داشته باشید به همین دلیل جهت سهولت در انتخاب اطلاعات آلبوم های كاغذ دیواری را بر اساس سبک، مناسب برای فضا و قیمت، در جدول زیر مشخص كرده ایم. کاغذ دیواری های اولیه طرح هایی مشابه تصاویر فرشینه ها داشتند و گاهی اوقات ورقه بزرگ کاغذی همانند فرشینه ها به صورت آزاد بر روی دیوار نصب می شد و گاهی نیز همچون سیستم امروزی آن را بر دیوار می چسباندند. رنگها در جلاها و براقیتهای مختلف وجود دارند، در حالی که کاغذ دیواری در سطوح کاغذی و وینیل برای ماندگاری و تنوع ظاهری ارائه می شود. از این رو کلکسیونی از طرحهای زیبا، جذاب و متنوع را در سایت خود عرضه کرده تا از این طریق بتواند نیاز مشتریان مختلف را برآورده کند و به فضای منازل آپارتمانی و محیطهای اداری و کاری حال و هوایی تازه ببخشد. در صورتی که میخواهید منزل یا محیط کاری و اداری خود را با پوستر سه بعدی تزئین کنید، کافی است سایز دیوار مورد نظر را اندازهگیری کنید و این سایز را در سایت والینو وارد کنید.

همچنین تمام دیوارهای منزل را با پوستر سه بعدی تزئین نکنید؛ زیرا باعث خستگی چشم مخاطب میشود. والینو تمام تلاشش را میکند که سفارش شما را در سریعترین زمان ممکن به دستتان برساند. باید بدانید که عوامل بسیار زیادی بر قیمت این محصول و به طور کلی بر قیمت تمام شده آن تاثیرگذار است که از جمله آن میتوان به جنس کاغذ، نوع آن، اندازه ای که برای دیوارها استفاده می کنید و همچنین هزینه های جانبی اشاره کرد. اغلب فروشنده بر مبنای متراژ قیمت می دهند در حالیکه موقع خرید، قیمت هر رول کاغذ دیواری محاسبه می شود. پس از انتخاب و خرید، زمان نصب کاغذ دیواری میرسد. ممکن است مدتی بعد از نصب کاغذ دیواری، درزهای بین آن باز شود. از این رو تنها افراد فوق العاده ثروتمند توانایی تهیه آن ها را داشتند. حال بهتر است بدانید تولید کنندگان کاغذ دیواری از این هنر خاص در تهیه و تولید کاغذ دیواری نیز استفاده کرد اند و پوسترهای زیبایی را روانه بازار نموده اند . این نوع از دیوارپوش پس از تهیه با چسب مخصوصی روی دیوار نصب میشود. ممکن است خود شما طریقه نصب کاغذ دیواری را بلد باشید و بتوانید انجام دهید اما انجام توسط نصاب کاغذ دیواری که به صورت حرفه ای این کار را انجام می دهد و بر انجام کار تسط کافی دارد، باعث افزایش کیفیت کار می شود.

پین ورک، این امکان را برای شما فراهم کرده است تا بهترین مدلهای کاغذ دیواری را انتخاب کرده و آن را برای شما اجرا میکند. انواع کاغذدیواری ساده با اینکه طرحی بر روی آن وجود ندارد، به خصوص زمانی که در تضاد رنگ با دیوارهای دیگر به کار رود، میتواند تاثیر زیادی در دکوراسیون فضا ایجاد نماید. این نوع جزو کاغذ دیواری ساده و شیک محسوب می شوند. بهتر است بدانید کاغذ دیواری ابر و باد جزو طرح های محو و جذاب هستند که در بسیاری از فضا ها میتوان به صورت دقیق از آن استفاده کرد . قبل از خرید کاغذ دیواری باید بدانید که به چند رول از آن نیاز دارید. اگر کاغذدیواری شما داری بافت برجسته است میتوانید با جارو آن را تمیز نگه دارید. سپس این ابعاد را به والینو بدهید تا طرح مورد نظر مطابق با سایز شما تولید شود. خوشبختانه طرحهای متنوعی از کاغذ دیواری سه بعدی به بازار عرضه شده و در حال حاضر دست شما برای انتخاب طرح مورد نظر خود کاملاً باز است. همچنین نقص جزئی ویژگی اجتناب ناپذیر چاپ بلوک دست ساز است و کاملاً متمایز از صافی یکنواخت کاغذ دیواری های صفحه ابریشم یا چاپ ماشین میباشد. طرح های دست ساز بر روی کاغذ دیواری در دو رنگ طلایی و نقره ای قابل سفارش و طراحی میباشند.

دیدگاهتان را بنویسید