اجرا و نصب کاغذ دیواری

فروشگاه پرشین راگ یکی از بهترین و تخصصی ترین فروشگاه هایی است که می توانید برای خرید کاغذ دیواری از آن اقدام کنید. نصب کاغذ دیواری روی کاغذ دیواری قبلی یکی از اشتباهاتی است که بسیاری از افراد انجام می دهند و از نتیجه ی آن پشیمان می شوند. یکی از پر کاربردترین مصالحی که به عنوان رویه در دیوار ساختمان ها استفاده می شود گچ است. اول از همه باید به خاطر انتخاب کاغذ دیواری برای بازسازی ساختمان و تغییر دکوراسیون داخلی به شما تبریک بگوییم. این دیوارپوش در تمام مکان ها از جمله ساختمان اداری، تجاری، مسکونی، هتل ها و لابی ها کاربرد دارد و تنوع طرح و رنگ آن گزینه های متعددی برای انتخاب پیش روی مشتریان قرار می دهد. وقتی خانه شما نسبتا کوچک است و سقف نسبتا کوتاهی دارید، بهتر است از مدل کاغذ دیواری پذیرایی با طرح های عمودی و رنگ های روشن استفاده کنید، چرا که این مدل کاغذ دیواری ها، دیوارهای شما را بلند تر نشان می دهند و در نتیجه سقف خانه شما نیز بلندتر دیده می شود و فضای شما بزرگ تر از آنچه که هست دیده می شود بنابراین انتخاب کاغذ دیواری با طرح های عمودی برای پذیرایی هایی نسبتا کوچک بسیار حائز اهمیت است.

برای انتخاب طرح کاغذ دیواری برای هر محیط چه اتاق خواب چه سالن نشیمن چه سالن پذیرایی و حتی محیط های اداری، ابتدا و در اولین گام دیوارهای اصلی را مشخص کنید. استفاده از فرشینههای تزیینی بر دیوارهای بناها در طول قرون وسطی متداول شد. همانطور که میدانید نصب کاغذ دیواری هزینه بر بوده و حتما نیاز به استخدام یک یا چند متخصص برای انجام این کار دارید. حتی پس از نصب هم لازم نیست مدتها منتظر خشک شدن آن، یا از بین رفتن بوهای ناخوشایند در فضا باشید. شما همواره باید به سراغ طرح هایی بروید که با نیازهای شما، مبلمان، فضا و وسایل شخصیتان تطابق دارد. کاغذ دیواری سه بعدی در مقایسه با کاغذ دیواری تفاوت هایی دارد؛ کاغذ دیواری های سه بعدی در ایران تولید می شوند ( کاغذ و جوهر وارداتی و باکیفیت بالا هستند)، در ابعاد دلخواه طراحی و تولید می شوند، رنگ بندی های مختلفی را شامل می شوند، کیفیت و قیمت های مختلفی دارند که می توانید با توجه به بودجه و نیاز خود بهترین ها را انتخاب کنید.

وسعت تنوع در انواع مدلها، قیمت مناسب و پاکیزهسازی آسان این نوع دیوارپوش را میتوان از علل محبوبیت آن برشمرد. قیمت آن از نوع کاغذی گرانتر است و مناسب اتاق کودک و آشپزخانه و حمام تعبیه شده است. برای خرید کاغذ دیواری سه بعدی با قیمت مناسب این لینک را ببینید. مناسب برای کسانی است که مستأجرند و یا علاقمند به تغییر دکوراسیون در مدت کوتاه هستند. برای فضاهای اداری کاغذ دیواری مدرن بهتر است یا پوستر دیواری سه بعدی؟ میتوانید ترکیبی از کاغذ دیواری و رنگ برای دکوراسیون دیوار ها در خانه استفاده کرده و فضاهای خانه خود را زیباتر کنید . با استفاده از پوستر دیواری ساده با خطوط عمودی و با فاصله از هم می توانید دیوار ها را بلند تر نشان دهید و این حس را القاء کنید که انگار سقف خانه در فاصله ای بالاتر از حد خودش دارد. کاغذ دیواری های مینیمال با خطوط هندسی شکسته در دسته کاغذ دیواری های مدرن قرار می گیرند که قبلا راجع به آنها صحبت کردیم. طرح های با نقوش شکسته یا نقوش تیز وهندسی، انرژی، هیجان و پویایی فضا را بیشتر میکند. طرح و رنگ کاغذ دیواری در بزرگ و یا کوچک نشان دادن فضا بسیار مهم است.

از کاغذ دیواری کلاسیک میتوان در بیشتر فضا ها استفاده کرد . ماندگاری آن بسیار کم است و حدود دو سال میتوان از آن استفاده کرد. قدیمی ترین نمونه به جا مانده از کاغذ دیواری در انگلستان که در لندن به چاپ رسیده بوده به سال ۱۵۰۹ بر می گردد. این نوع از کاغذ دیواری دارای پوششی محکم و مقاوم به نام وینیل است که باعث بالارفتن کیفیت کاغذ دیواری میگردد و حدود پنج تا شش سال به راحتی میتوان از آن استفاده کرد بدون اینکه نیاز به تعویض یا ترمیم داشته باشد. برای این کار میتوانید از رنگ بندی دکوراسیون همراه با کاغذ دیواری های تک رنگ و یا بافت های نقش دار استفاده کرد . 10. اگر مبلمان و پرده و دیگر اجزای دکوراسیون داخلی ساده و بدون طرح هستند در انتخاب کاغذ دیواری پذیرایی از کاغذهای طرح دار استفاده کنید. بهتر است یک دویوار را با طرح های به اصطلاح گل دار یا فلورال تزیین کنید و مابقی دیوار ها را کاغذ دیواری ساده نصب کنید. بهترین نمونه از طرح های کلاسیک استفاده از گل های داماسک می باشد که شما می توانید این طرح های داماسک را در بیشتر جاها ببینید. رنگ بندی کاغذ های دیواری کلاسیک تم های رنگی خاصی را در بر میگیرد که از جمله آن ها میتوان به کرم ، بژ، نسکافه ای و یاسی و ..اشاره کرد .

دیدگاهتان را بنویسید