اجرا و نصب کاغذ دیواری

از طرفی باید این را در نظر داشت که ضد صدا و گرما هستند و برای بسیاری از محیط ها گزینه ای مناسب خواهند بود. دیوارپوشهای بافتدار آکوستیک هستند و به کاهش صدا کمک میکنند. پوستر های دیواری عموماً به عنوان یکی از عناصر طراحی داخلی تعریف می شود . همچنین یکی از قابلیت های منحصر به فرد کاغذ دیواری دست سازاین است که میتوان رول ها را یکی در میان به صورت بالا به پایین و دیگری را برعکس نصب کرد که نه تنها باعث به هم خوردن چیدمان کاغذ دیواری و طرح های روی آن نمیشود بلکه باعث جذاب تر شدن طرح ان ها بر روی دیوار شما میشود. همین مطلب باعث میشود تا مالکان تالارها به طراحی دکوراسیون داخلی تالار خود توجه خاصتری داشته باشند. در این نوع از انواع کاغذدیواری از چسب ویژهای استفاده میکنند تا کاغذ دیواری به طور دائمی به دیوارها بچسبد. این شبکه به وسیلهی مواد آکرلیک تقویت شده و به کمک رنگدانهها یک نوع تاری ایجاد میکنند. آنها به سختی پاره میشوند و به مدت تقریبا 5 سال کارآیی خود را حفظ میکنند.

برای اینکه نصب کامل و دقیقی داشته باشید کاغذ را به شکلی نصب کنید که ۵ سانتی متر از بالا و ۵ سانتی متر از پایین کاغذ اضافه باشد پس از نصب موفق کاغذ این بخشهای اضافه را با تیغ بریده و حذف کنید. اگر میخواهید کار را تمیزتر انجام دهید، بهتر است از یک متخصص نصب کاغذ دیواری بخواهید تا این رول را کاملا بکند و به جای آن یک رول جدید جایگزین کند. به طور کلی این کاغذ دیواری دارای استایل و تیپ خاصی است . ویژگی ها و خصوصیات کاغذ دیواری نانوون کمی با سایر کاغذ دیواری ها متفاوت است و همین امر سبب شده کیفیت آن نیز بسیار بالا باشد. این مدل کاغذدیواریها برای فضاهایی که نیاز به ایجاد حس آرامش دارند، مانند اتاق نشمین منازل، فضاهای بهداشتی و درمانی گزینه بسیار مناسبی هستند، زیرا به دلباز دیده شدن فضا کمک میکنند، و از احساس فشار موجود در محیط بسته آپارتمان کم میکند.

خاک و گچ موجود در این فضا را تخلیه کنید و شکاف را با کمی چسب پر کنید. کاغذدیواری ضد زلزله به ساکنین فرصت تخلیه محیط در صورت بروز زلزله را میدهد و بنابراین تضمین بیشتری برای سلامت ساکنین فراهم میکند. پیش از نصب کاغذ دیواری لازم است دیوار به خوبی تمیز، یکدست و خشک باشد. 3- کاغذ دیواری الیافی بدون رنگ است و بعد از نصب قابلیت رنگ آمیزی را تا چندین بار دارد. قاب کاغذ دیواری از جنس پلی اورتان بوده و رنگ آمیزی شده است. کاغذ دیواری از جنس فویل دارای کیفیت انعکاسی میباشد و میتوانند فضای کوچک و تاریک را روشن کنند. 4- کاغذ دیواری نانو، قابل شستشو با آب است و هیچ گونه مواد آلرژی زا متصاعد نمیکند و چون ترکیبی از پارچه و کاغذ است به طور کامل قابل بازیافت است و آسیبی به محیط زیست نمیزند. طرح های هندسی جدیدترین طرح های موجود در بازار هستند و می توان گفت این طرح ها ترند سال 2020 بوده اند، به همین دلیل تقاضا برای آنها بسیار بالاست. انواعی که بر روی آنها یک لایه وینیل به کار رفته باشد به دلیل استحکام بالاتر مقداری گرانتر هستند. دیوارهای گچی برای نصب کاغذ دیواری بسیار مناسب هستند و این کار به راحتی انجام می شود.

روی دیوار میتواند در زمان نصب و حتی پس از آن برای شما مشکلات دیگری را به وجود آورد که نتیجه مطلوبی نخواهد بود. با این کار هم از یکنواختی محیط جلوگیری می شود و هم به آن بخش خاص جلوه بیشتری داده می شود. استفاده از این مدل کاغذ دیواری همانند کار پتینه میتواند خانه شما را شیک تر و خاص تر کند . کاغذدیواری فویل منحصر به فرد است و همچنین نگاه چشمگیر و خاص را به هر اتاق را خیره میکند. خرید کاغذ دیواری سه بعدی نکاتی بسیاری دارد که باید به آن توجه کنید، در این مطلب به بررسی ۶ نکته مهم کاغذ دیواری سه بعدی می پردازیم. در صورتی که تمایل دارید فضای مورد نظر خود را کاغذ دیواری بچسبانید، ابتدا خوب تحقیق کنید، بودجه خود را تعیین کنید و کاغذ دیواری مورد نظر خود را بر اساس علاقه و بودجه خود انتخاب کنید. پیشنهاد می کنم برای انتخاب حتما مواردی همچون ابعاد فضا، نور، رنگ لوازم، همخوانی با سبک و همینطور جنس کاغذدیواری را در نظر داشته باشید. بلکه چسب کاغذ دیواری ها با درجه کیفیت مختلف و با برند های متفاوتی وجود دارند و همین که شما از کیفیت آن ها اطمینان حاصل کنید و نصاب بابت جنس چسب به شما ضمانت دهد ، دیگر نیازی به نگرانی بیشتر نیست .

دیدگاهتان را بنویسید