آیدل – چرا از کاغذ دیواری استفاده کنیم؟

کاغذدیواری به شکل رول و در اندازه های متفاوتی تولید شده و به همین شکل هم در بازار موجود است. جالب است بدانید که کاغذ دیواریهای راه راه یکی از پرکاربردترین انواع طرحهای کاغذ دیواری است؛ زیرا شکل و طرح ساده ای دارد و شما میتوانید از آن در کنار طرحها و نقشهای گوناگون، به عنوان طرح مکمل بهره بگیرید. دومین نکتهای که باید آن را لحاظ کرد توجه به اندازه دیوارهاست؛ زیرا مقدار مورد نیاز جهت خرید کاغذ دیواری به دست آمده و هنگام نصب کاغذ دیواری دچار اضافات یا کاستی نخواهیم شد. یکی از این مزایا این است که شما در صورتی که به بوی رنگ حساسیت داشته باشید میتوانید به راحتی از کاغذ دیواری استفاده نمایید زیرا استفاده از آن بوی خاصی ندارد و خیلی سریع تر از رنگ خشک شده و قابل استفاده میشود. در گذشته هر شخصی که از کاغذ دیواری استفاده میکرد تنها دغدغه ای که ممکن بود در استفاده از آن وی را مردد کند این بود که قابل شستشو نبودند اما امروزه این امر مهیا شده است و کاغذ دیواری های قابل شست و شو به بازار عرضه شده است که شخص در صورتی که همه یا بخشی از کاغذ دیواری نیاز به شست و شو پیدا کرد با کمترین زحمت میتواند با استفاده از یک دستمال مرطوب نسبت به شست و شوی کاغذ دیواری اقدام نماید.

کاغذ دیواری لاکچری جنس پی وی سی داشته و سطح پوشش آن ۵.۳۰ متر مربع می باشد. کلید اصلی انتخاب کاغذ دیواری، از میان انبوهی از طرحها و الگوها، توجه به “اندازه الگو” و “رنگ مناسب” آن است. همچنین اتاق ها را نیز میتوانید با توجه به اینکه چه شخصی از آنها استفاده میکند بصورت سلیقه ای با کاغذ دیواری مناسب بپوشانید. خوشبختانه طرح های متنوعی برای این منظور وجود دارد که می توان طبق سلیقه آنرا اجرا کرد. با توجه به روحیه و سلیقه خود ، باید طرح مناسب برای دیوار پشت میز تلویزیون را انتخاب کنید . خیلی از مشتریان طرح های شلوغ را برای پشت تی وی انتخاب میکنند ولی دیگر مشتریان طرح های ساده تر را انتخاب میکنند چون طرح شلوغ در زمان تماشای تلویزیون باعث حواس پرتی و عدم تمرکز آن ها می شود . هر چند این مدل کاغذ دیواریها در اروپا به طور کامل منسوخ شدهاند اما کاغذدیواریهای پی وی سی پر کاربردترین نوع کاغذ دیواریها در ایران هستند. این نوع علاوه بر ویژگی های کاغذ دیواری پی وی سی ویژگی های منحصر به فرد دیگری مانند مقاومت در برابر آلودگی، عایق صدا و گرما و ضد حساسیت بودن هم دارند. یکی از مزایای بسیار مهم این نوع کاغذ دیواری، مقاومت بالای آن در برابر نفوذ هوا و بخار است و به همین خاطر، احتمال رشد کپک در دیوار زیر آن تقریباً به صفر میرسد.

برخلاف رنگ، کاغذ دیواری در برابر رطوبت مقاوم است و لزومی ندارد که نگران سایش و پاره شدن آن باشید. در برابر حریق مقاوم بوده و کند سوز است. امیدواریم که مطالب گفته شده به شما در زمینه انتخاب و خرید کاغذ دیواری مناسب کمک کند. برای مثال: بهمنظور عمقدادن به یک اتاق خواب و طراحی بهتر فضا، دیوار پشت تخت خواب را با کاغذ دیواری بافتدار میپوشانیم. 1- بهتر است قبل از انتخاب کاغذ دیواری، از تاثیر رنگها بر محیط و موارد استفادهشان در مکانهای مختلف آگاهی داشته باشید. برای مثال می توانید مانند تصویر زیر، طرح کاغذ دیواری را مشابه به طرح کوسن و پارچه مبلی انتخاب کنید. جدا کردن آن هم به لطف حالت سفت و سختی که این کاغذدیواری دارد، بهراحتی و بهصورت کامل انجام خواهد شد. بااینحال، به سرعت طرفداران زیادی پیدا کرده که دلیل آن هم ویژگیها و کاربردهای زیاد آن است. دست و پا کرده است!

محیطی مثل حمام که رطوبت بالایی دارد باعث میشود که چسب کاغذ دیواری خاصیت چسبندگی خودش را از دست بدهد و در نتیجه کاغذ از دیوار جدا میشود. شخصیت شما را بیشتر از دیوارپوشهای دیگر نشان می دهند. مشتریان گرامی می ­توانند خرید آنلاین خود را در سایت والینو به ثبت برسانند و درب منزل خود تحویل بگیرند. هدف والینو ارائه خدمات آنلاین برای سهولت در خرید مشتریان بوده تا آن ها با صرف زمان کمتری، بهترین محصول خود را خریداری نمایند. فروشگاه آنلاین والینو با انجام بیش از 500 پروژه و رضایت بالای مشتریان ، نماد اعتماد ، و همینطور مشاوره تلفنی و حضوری یکی از مراکز مطعمن برای خرید می باشد. طول عمر این نوع از کاغذ دیواری ارزان 1 الی 2 سال می باشد و غیر قابل شستشو هستند. طبقه نیمه مرفه که یا به دلیل قیمت گزاف یا جنگ هایی که تجارت بین المللی را متوقف می کرد توان خرید این فرشینه ها را نداشتند، برای روح دادن به اتاق هایشان به کاغذ دیواری روی آوردند.

دیدگاهتان را بنویسید