آیا نگهداری از آن آسان است؟

بنابراین با یک محاسبه سر انگشتی بدین معنی که زحمت بکشید و متر را اماده کنید همراه با یک قلم و کاغذ، اکنون نیاز است که محیط منزل را به دست بیاورید، دیوار را متر بزنید (طول ضربدر عرض) تا ابعاد دیوار به دست بیاد، اکنون با توجه به مطلبی که در بالا خدمت شما عنوان شد که هر رول کاغذ دیواری 5 متر را حدودی جواب میدهد، دیگر خرید رول کاغذ دیواری برای شما اسانتر شده است یعنی الان دیگر شما میدانید چند رول کاغذ نیاز دارید. اگر سبک کلاسیک دارید بهتر هست از کاغذ دیواری کلاسیک و اگر سبک مدرن دارید از کاغذ دیواری های مدرن برای حال و پذیرایی انتخاب نمایید. اولین موردی که باید برای انتخاب بهترین کاغذ دیواری پذیرایی توجه کنید، توجه به رنگ سایر وسایل منزل است. در قسمت بالا در مورد انواع کاغذ دیواری صحبت شد و اینکه هر کسی با توجه به سلیقه ی خاص خودش را که دارد در انتخاب کاغذ دقت میکند با ورق زدن و دیدن آلبوم های کاغذ دیواری سعی بر انتخاب بهترین نوع و متریال برای منزل خودش است، در این بخش کارشناسان ما به جهت طی کردن دوره های زیباشناسی و رنگ شناسی در دانشگاه ها نیز میتوانند کمک شایانی برای شما مشتری های خوب آذران دکور باشند اما در نهایت انتخاب کردند بر عهده ی خود شما است تا زمانی که در منزل خود هستید از دیدن کاغذ بر روی دیوار خود لذت ببرید.

مشاورین ما کمک می کنند که شما بهترین را انتخاب کنید اما لازم است که عرض کنیم که بیشتر اوقات هزینه و قیمت کاغذ دیواریها به دلیل برخی محاسبات تا حدودی برای افراد مبهم است، زیرا کاغذ دیواریها به شکل رولهایی با عرضهای مختلف عرضه میشوند و هر شکل و طرحی از کاغذ دیواری متراژ و اندازه جدای خود را دارد و، چون دیوارهای خانه به طور کامل مستقیم و دارای یک سطح نیست و بیشتر خانهها دارای ستون و دیوارهای کاذب و غیر مفید هستند، بنابراین هم از رولهای بیشتری نسبت به محاسبه شما استفاده میشود و هم در بعضی از مواقع کاغذها اضافه میآیند. این شبکه به وسیلهٔ مواد آکرلیک تقویت شده و به کمک رنگدانهها یک نوع تاری ایجاد میکنند. گل رونده : کاغذ دیواری ای با شمایل گل های رونده طبیعی که به صورت های انتزاعی و جذاب تولید شده اند. همچنین با داشتن تیم نصاب بسیار حرفه ای حتما برگ برنده ای را در خدمت شما قرار خواهیم داد. گونه ای دیگر از تقسیم بندی طرح کاغذ دیواری وجود دارد که با توجه به تم موجود در پیش زمینه معرفی می گردد و به سلایق مختلف انسان ها مرتبط است. کاغذ دیواری نانو: این مدل یکی از بهترین کاغذ دیواری های موجود در بازار است.

به طور مثال: هزینه برای شما اهمیت بسیاری دارد، ابتدا باید بودجه خود را مشخص نمایید چون با توجه به تنوع زیاد كاغذ دیواری یك طرح در تمام قیمت ها موجود میباشد كه برای براورد قیمت ابتدا باید فضای مورد نیاز را اندازه گیری نمایید، سپس سبک (مدرن، كلاسیک، پست مدرن) را بر اساس وسایل محیط مشخص نموده و در نهایت فضای (اداری، مسكونی، تجاری) را در نظر میگیریم و بعد بر روی آلبوم های مور نیاز كلیك نمایید صفحه جدید دیگری برای شما باز میشود كه میتوانید تصاویر آلبوم را در رنگ بندی های مختلف مشاهده نمایید. اگر کمی به این نکته فکر کنیم می بینیم که بیشتر فضای خانه با کاغذ دیواری های ساده پوشانده می شوند پس باید در انتخاب آن نهایت دقت و سلیقه را به خرج داد. همانطور که اشاره شد کاغذ دیواری حداقل به مدت 3 تا 5 سال روی دیوار شما قرار است که قرار بگیرد بنابراین در انتخاب خود نهایت دقت را داشته باشید. در واقع استفاده از پارچه به عنوان دیوارپوش است.

سعی کنید برای محیط کار، از طرحهای رسمیتر استفاده کنید. یکی از ساده ترین و بهترین راه حل ها برای تغییر دکوراسیون استفاده از کاغذ دیواری است. بی شک تا کنون در هنگام نقاشی کردن خانه با رنگ به مشکلاتی از قبیل بوی تند رنگ و مدت زمانی که باید مراقب دیوارها باشید تا خشک شوند برخورد کرده اید.؛ اما در نصب کاغذدیواری، به علت استفاده از چسب مخصوص کاغذ دیواری که در آب حل میشود ، نه تنها بویی زننده و مضری در محیط وجود ندارد، بلکه سرعت خشک شدن آن نیز بسیار عالی است. علاوه بر اینکه نصب درست کاغذ دیواری در خانه اهمیت زیادی دارد مکان های دیگر مانند شرکت های تجاری بزرگ، رستوران های بزرگ و مشهور، هتل های بزرگ و درجه یک، آموزشگاه ها و بسیاری از مکان های مهم دیگر نیز به نصب کاغذ دیواری با روش صحیح و اصولی نیاز دارند. وقتی خانه شما نسبتا کوچک است و سقف نسبتا کوتاهی دارید، بهتر است از مدل کاغذ دیواری پذیرایی با طرح های عمودی و رنگ های روشن استفاده کنید، چرا که این مدل کاغذ دیواری ها، دیوارهای شما را بلند تر نشان می دهند و در نتیجه سقف خانه شما نیز بلندتر دیده می شود و فضای شما بزرگ تر از آنچه که هست دیده می شود بنابراین انتخاب کاغذ دیواری با طرح های عمودی برای پذیرایی هایی نسبتا کوچک بسیار حائز اهمیت است.

دیدگاهتان را بنویسید