آلبوم کاغذ دیواری کران بری – لینوم فلکس

همچنین هنگام نصب، لبهها در کنار هم قرار گیرد. برای کار با شاقول ریسمان آن را از کنج دیوار به پایین نگه دارد و سپس پهنای کاغذ دیواری را کم تر از ۲ سانتی متر قرار بدهید در مرحله بعدی با مداد چند نقطه را به ترتیب از بالا، وسط و پایین علامت گذاری کنید. نصب کاغذ دیواری کاغذی با استفاده از چسب چوب یا چسب کاغذ انجام میشود و دوامی در حدود دو تا سه سال دارد. یک رول واحد تنها دارای اندازه 4 متر و 11.5 سانتی متر است در حالی که رول های دو برابر دارای 8 متر و 23 سانتی متر اندازه هستند؛ بنابراین اگر طول دیوار شما 2 متر و 75 سانتی متر است، شما تنها می توانید سه ردیف کاغذ دیواری از یک رول واحد روی آن دیوار قرار دهید. این طرح ها که به پوستر های سه بعدی نیز معروفند با استفاده از تکنیک خطای دید یک تصویر 3D خلق می کنند.

مهم ترین بخش نصب کاغذ دیواری داشتن مهارت لازم برای نصب و همچنین دانش کافی برای نصب توسط اکیپ نصاب می باشد برخلاف آنچه که به نظر می رسد نصب کاغذ دیواری چندان کار راحتی نیست و حتماً باید توسط افرادی که تجربه کافی در این زمینه را دارند انجام پذیرد مخصوصاً نصب پوستر دیواری که نسبت به کاغذ دیواری های رولی از حساسیت بالاتری برخوردار است. پوستر دیواری یک نوع دیوارپوش مثل کاغذ دیواری است که در ابعاد وطرحهای مختلف بر روی دیوار نصب میشود. در صورت کثیف یا خراشیده شدن دیوار رنگ شده، باید آن قسمت را مجددا تعمیر کنید. نصب این نوع کاغذدیواریها مانند مدل کاغذی سخت خواهد بود؛ اما برخلاف آنها، کاغذدیواریهای از جنس وینیل مقاومت بالایی در برابر خراشیده شدن دارند و قابل شستوشو هستند. این کاغذدیواریها که با نام «قابل رنگآمیزی» هم شناخته میشوند، عملاً از همان نوع نخی بافته نشده هستند با این تفاوت که این نوع کاغذ دیواری ها، فقط به رنگ سفید فروخته میشوند. در این نمونه، طرح کاغذ دیواری به صورت گل های برجسته است که قابل لمس می باشد و نمایی متفاوت به دکوراسیون داخلی می بخشد.

بازسازی و کابینت و کنافطراحی داخلی ، طراحی دکوراسیون ، طراحی نما ، اجرای اسکلت فلزی و بتن و قلاب و آرماتور بندی نصب کاغذدیواری و اجرای پتینه و آیینه و اجرای لمسه و ایینه طراحی و اجرای کابینت و کمد دیواری و اجرای تخصصی نصب کناف ، پارکت ، کفپوش ، سنگ طراحی داخلی . کاغذ دیواری یکی از وسایلی است که برای طراحی و دکوراسیون داخلی به وفور مورد استفاده قرار میگیرد و نصب آن جزء با دقتترین کارها به شمار میرود. این که کاغذ دیواری هم سطح دیوار باشد نکتهی خیلی مهمی است که در دکوراسیون تاثیر زیادی دارد؛ بنابراین ابتدا طول کاغذ دیواری را مطابق با طول دیوار با در نظر گرفتن معمولا بین ۱۰الی ۱۵سانتیمتر را ببرید؛ برای این کار از سطوح صاف استفاده کرده به عبارتی کاغذ دیواری را رو هوا نبرید و آن را علامت گذاری کنید و سپس روی دیوار قرار دهید. قبل از نصب کاغذ دیواری، مرحله زیرسازی دیوار بسیار مهم است زیرا اگر هرگونه ترک، سوراخ، شکستگی و … سپس در مرحله بعد دیواری که میخواهید روی آن کاغذ دیواری نصب کنید؛ کاملا با چسب زیرسازی کرده و سپس اگر دیوار خش و اضافی دارد آن را با سمباده صاف کنید.

با این که نصب سختی دارد ولی تمیز کردن آن نسبتا ساده است. درست است برخی از رنگها قابلیت شستشو دارند، ولی با چند بار شستشو براقی و جلای خود را از دست میدهند، در حالی که در کاغذدیواری این مشکل وجود ندارد. اگر پارکت را تیره کنیم و سقف هم تیره باشد ولی دیوارها روشن باشد، خانه باریک و درازتر نشان داده میشود. چرخ رنگها به شما نشان میدهد چه رنگهایی برای انتخاب کاغذ دیواری مسکونی شیک به کارتان میآید. این نوع کاغذ دیواری ها گران هستند و بهتر است که از آنها برای محیطهای لوکستری استفاده کنیم. اینها سوالاتی اند که تمامی فروشندگان با آن ها سرو کاردارند. طرح های هندسی جدیدترین طرح های موجود در بازار هستند و می توان گفت این طرح ها ترند سال 2020 بوده اند، به همین دلیل تقاضا برای آنها بسیار بالاست. یکی از مهمترین ویژگی این نوع کاغذ دیواری قابلیت شستشوی آن است و دلیل این امر ترکیب فیبرهای طبیعی و مصنوعی در آن است.

دیدگاهتان را بنویسید