آلبوم های ما دارای طرح های جدید می باشند

برای اطلاع از قیمت و ویژگی های هر نوع آن روی محصولات زیر کلیک بفرمایید. در واقع این امکان وجود دارد که به دلیل عدم آگاهی افراد از چگونگی نصب این کاغذها، در زیر آنها هوا باقی بماند که این مسئله زیبایی را از کاغذ انتخابی شما میگیرد. پوستر سه بعدی گل در حقیقت نوعی دیوارپوش است که تصویری بر روی آن وجود داشته و در واقع این تصویر، موردی یکسان و واحد است. وجود طرح و رنگهای مختلف در آلبومهای کاغذ دیواری به گونهای است که شما میتوانید طرح کاغذ دیواری را به صورتی انتخاب کنید تا فقط برای یک سال یا دو سال مناسب سن دختر دلبندتان باشد و یا طرحی را انتخاب کنید که در ایام کودک و حتی نوجوانی دخترتان کاملا مناسب باشد، و دیگر نیازی به تغییر کاغذ دیواری اتاق خواب او با توجه به سنی که در آن قرار دارد نباشد. تفاوت کاغذ دیواری سه بعدی با پوستر دیواری معمولی این است که طرحی که برای آن انتخاب و چاپ می­شود، در چشم بیننده به صورت سه بعدی دیده می­شود وگرنه از لحاظ نوع و کیفیت چاپ و کاغذ، لزوماً تفاوتی با کاغذ دیواری دو بعدی ندارد. همین روند را باید تا انتهای کار ادامه دهید تا پوستر با کیفیت خوبی روی دیوار بچسبد.

به عنوان مثال اگر میخواهید این کاغذ را در اتاق کودک خود استفاده کنید، باید مواظب باشید که کاغذی که میخرید مواد شیمیایی و آلاینده نداشته باشد. مکان های مناسب برای نصب کاغذ دیواری کجاست؟ کاغذ دیواری هنری به عنوان یک نوع از پوستر دیواریهای چاپی جالب و کاربردی شناخته میشود که دارای طرح هنری خاصی است و میتوان آن را برای محیطهای داخلی مورد استفاده قرار داد. به طوری که در دکوراسیون امروز ، استفاده و انتخاب صحیح کاغذ دیواری برای محیط مناسب و خاص آن ، هنر شناخته شده است. زیرا طول عمر بالایی دارند و با نام کاغذ دیواری قابل شستشو شناخته می شوند. اما اگر علاقه به استفاده از آن ها دارید، باید از آن تنها برای دیوار تاکیدی، مانند دیوار پشت تخت، استفاده کنید و بقیه دیوارها را ساده یا کاغذ دیواری با طرح ریز بزنید. در همه مراکز علمی و فرهنگی میتوان شخصیتهای علمی و فرهنگی و یا حتی آثار و مفاخر مهمی را مثال زد که وجود آنها بر روی دیوارهای داخلی این مراکز میتواند پرستیژ خوبی به فضا بدهد. پوستر دیواری آرایشگاه زنانه و مردانه اگر به درستی انتخاب شود میتواند محیط جذابی برای مشتریان ایجاد کند و انگیزه آنها را برای حضور دوباره در آرایشگاه شما بهبود دهند.

در گذشته کاغذ دیواری بیشتر به عنوان ابزاری برای پوشاندن دیوار یا سقف استفاده می­شد ولی با پیشرفت صنعت چاپ و ورود دستگاه­های چاپ اکوسالونت و UV به بازار، نصب کاغذ دیواری به عنوان راهی برای زیباسازی اماکن مختلف و ایجاد طرح­های هنری در جهت تقویت دکوراسیون مطرح شده است.وقتی که به کمک دستگاه­های چاپ، یک کاغذ دیواری تولید می­شود که دارای طرح خاصی است و در آن خبری از طرح­های تکرار شونده نیست، برخی به جای کاغذ دیواری از نام پوستر دیواری برای آن استفاده می­کنند. کیفیت چاپ این گونه کاغذ دیواریها به صورت چاپ اکوسالونت و UV بوده که بنا بر سفارش شما دارای سایزبندی مختلف است. اگر صرفا کیفیت مد نظرتان است. اگر بخواهید محیط داخلی خود را زیبا کنید بهتر است از این نوع کاغذ دیواریها استفاده کنید. در ادامه کار باید هر بار حدود ۵۰ سانتیمر از کاغذ پشت پوستر را جدا کنید و بخش جدا شده را با کاردک روی دیوار بچسبانید.

تفاوت پوستر دیواری با کاغذ دیواری چاپی در این است که کاغذ دیواری طوری طراحی میشود که کل دیوار را بپوشاند ولی پوستر دیواری معمولاً فقط برای چسباندن بر یک بخش دیوار طراحی میشود. پوستر دیواری هم مثل کاغذ دیواری معمولاً به صورت تکههایی با عرض یک متر چاپ میشود که با کنار هم قرار گرفتن آنها، تصویر کامل میشود. به این ترتیب هم دیوارهای شرکت خود را با کاغذ دیواری بپوشانند و از رنگزدن دیوارها بینیاز شوند و هم اینکه طرحهای مختلفی مانند لوگوی شرکت را که در کسب و کار خود به وفور استفاده میکنند، جلوی چشم مشتریان خود قرار دهند. کاغذ دیواری سه بعدی در طرحهای مختلف مانند گل، مناظر زیبا، طرحهای مینیمالی و غیره برای دکوراسیون منزل قابل استفاده است که بسیار طرفدار دارد. اگر در تهران یا شهرستان هستید میتوانید سفارش خود را به راحتی ثبت کنید تا درب منزل تحویل بگیرید. با توجه به دکوراسیون منزل خود میتوانید از آنها به خصوص در جاهای کمنور و دلگیر یا برای پوشاندن دیوارهای آسیبدیده استفاده کنید و حال و هوای آن جا را کاملا تغییر دهید.

دیدگاهتان را بنویسید