آلبوم های ما دارای طرح های جدید می باشند

اگر خواهان خلق فضایی آرام، منظم و همراه با آرامش هستید، انتخاب کاغذ دیواری هایی با رنگ های ملایم توصیه می شود، اما اگر احساس می کنید دلتان می خواهد فضایی شاد و پر هیجان داشته باشید، از رنگ های شاد با طرح های هندسی استفاده کنید. کاغذ دیواری طرح دار دارای طرح های گل وبوته ، کاغذ دیواری با طرح هندسی و … کاغذ دیواری با روکش وینیل : این کاغذ دیواری مادهای کاغذی دارد که بر روی آن رویهٔ طرح دار با نمونهٔ وینیل آکرلیک و یا پلی وینیل کلراد (پی وی سی) اسپری و یا روکش شده است. روش ترکیب طرح کاغذدیواری در محیط: باید ابتدا به دنبال كاغذ دیواری طرح دار برای دیوار های اصلی (دیوارهایی كه دید كامل دارند و در آن درب ،پنجره و یا شكستگی وجود ندارد) باشید چرا كه آلبوم های کاغذدیواری به گونه ای طراحی شده اند که هر كاغذدیواری طرح دار در کنار خود یک و یا دو كاغذدیواری ساده که مكمل آن هست را دارد و شما میتوانید سایر دیوار های خود را از آن كاغذ دیواری ها (ساده, راه راه, پتینه) استفاده نمایید البته در نظر داشته باشید تنوع تعداد طرح كاغذ دیواری به ابعاد محیط بستگی دارد.

رول های عریض تر نیز وجود دارند که دارای همان طول می باشند اما عرض آن ها 73 سانتیمتر میباشد. مقدار مساحت مورد نیاز را مشخص کنید و سپس اقدام به خرید رول ها کنید. امروزه در بازار کاغذ دیواری های ایتالیایی، کره ای، چینی، آلمانی، بلژیکی و ایرانی در طرح ها و رنگ های مختلف ارائه می شوند و قیمت هر رول آن ها با توجه به جنس و کیفیت متفاوت است. خدمات مختلف دکوراسیون منزل با جدیدترین متدها و مصالح انجام میگیرد. درصورتیکه از طرح و یا مدل کاغذ دیواری خسته شدید خرید و نصب کاغذ دیواری جدید بر روی تک دیوار به سرعت و به سادگی قابل انجام است. پس از انتخاب نوع کاغذ دیواری و نصاب ماهر در این زمینه، کار اجرای کاغذ دیواری در اسرع وقت برای شما انجام میگیرد. بسیار خب اگر واقعا قصد خرید کاغذ دیواری به عنوان پوشش برای دیوارهای خانه ی خود را دارید به شما پیشنهاد میکنیم که تمامی دقت خود را به خرج دهید و عوامل مختلف را در نظر بگیرید. دلیل دیگر این است که کاغذ دیواری را می توان به نحوه های مختلف روی ديوارهای يك فضا نصب كرد. اما اگر تمايل داريد طرح و نقشی خاص را با جلوه ای جذاب و متمايز بر ديوار داشته باشيد يا منظره ای ديدنی را روی ديوار خانه خود ايجاد كنيد، تنها راه، استفاده از كاغذ ديواری است؛ به خاطر داشته باشید که اجرای طرح های مختلف در رنگ آمیزی معمولا با محدودیت روبرو است.

به دليل وجود تنوع بسيار زياد كاغذ ديواری ها و احتمال سردرگم شدن هنگام خريد، مهم است كه حتما قبل از اينكه براي خريد بيرون برويد، ايده و طرحي را در ذهن داشته باشيد و كاملا بدانيد كه چه مي خواهيد. در انتخاب کاغذ دیواری اتاق کودک به این مسئله مهم توجه داشته باشید که اتاق خواب برای چه کسی است. کاغذ دیواریها نما و جلوهای خاص به منزل شما میدهد و باعث میشود منزلی یا شرکتی زیبا، جذاب و چشمنواز داشته باشید. البته باید هنگام برش دقت داشته باشید که طرح کاغذ دیواری به خوبی اجرا شود. همچنین دقت کنید که بعد از بتونه کاری و زیرسازی کاغذ دیواری باید کاملا خشک شود و سپس اقدام به اجرای کاغذ دیواری روی گچ کنید. از دیگر نکاتی که قبل از نصب کاغذ دیواری باید به آن دقت کرد، ابعاد دیوار است. گام دوم سنجش ابعاد سطوح و دیوارهایی است که قرار است کاغذ دیواری انتخابی شما به روی آن نصب شود. یکی از مهمترین نکات در انتخاب کاغذ دیواری برای پذیرایی توجه به سبک دکوراسیون است و در دکوراسیون های مدرن بهتر است کاغذ انتخابی دارای طرح ساده و یا تک رنگ باشد. کوچکتر یا بزرکتر جلوه دادن فضا، ایجاد هیجان ،آرامش، سرزندگی و نشاط و…

در انتخاب رنگ و طرح کاغذ سعی کنید براساس سلیقه خود عمل کنید زیرا طرح خاص در کنار رنگ های مورد علاقه شما حالتی رویا گونه خلق می کند و با ایجاد فضایی آرام حالتی مجلل به خانه می بخشد. این کاغذ دیواری بسیار خاص و منحصر بفرد است و به عنوان دیوارپوش مورد استفاده قرار می گیرد. پوستر دیواری ابر و بادی یکی از خاص ترین نوع کاغذ دیواری ها بوده که میتواند فضای خانه را فوق العاده خاص و منحصر به فرد کند . کاغذها را پهن کنید و به اندازه ارتفاع دیوار با ۵ سانتی متر اضافه آنها را برش دهید. برای دیدن کاغذ دیواریهای سه بعدی ما می توانید به قسمت پوسترها مراجعه کنید و یا اینجا را کلیک کنید. البته اگر از کاغذ دیواریهایی استفاده کردهاید که بر روی قسمت رو به دیوار خود چسب دارند، نیازی به چسب مالی سطح ندارید. در صورتی که حباب به علت ایجاد هوا است، یک خراش کوچک بر روی آن ایجاد کنید و حفره را بر روی دیوار بچسبانید.

دیدگاهتان را بنویسید