آلبوم های ما دارای طرح های جدید می باشند

این مدل برای کسانی که دوستدار طبیعت هستند و با آن انس گرفته اند، گزینهای مناسب است. کاغذدیواری گلدر از تکرار طرح گل ایجاد شده اند، طرح های گل موجود در این طرح ها در سایزها و رنگ های مختلفی هستند، کاغذ دیواری گلدار را معمولاً به طور ترکیبی با کاغذدیواری ساده استفاده می کنند. همچنین بوی نامطبوع رنگ باعث ایجاد آلرژی در افراد خواهد شد و برای رنگ آمیزی دیوارهای منزل باید تمام وسایل خود را جمع کرده و سپس شروع به کار کنید. قبل از انتخاب پوستر دیواری به رنگ وسایل خانه و دکوراسیون منزلتان توجه داشته باشید، زیرا هماهنگ نبودن رنگ پوستر دیواری با وسایل خانه نه تنها باعث آشفته به نظر رسیدن خانه می شود بلکه در مدت زمان کوتاهی خسته کننده نیز می گردد. یکی دیگر از ویژگی های کاغذ دیواری که بسیار زیاد مورد توجه مشتریان عزیز قرار می گیرد تنوع طرح و رنگ بسیار بالا و متنوع کاغذ دیواری نسبت به سایر دیوارپوش ها علی الخصوص نقاشی ساختمان می باشد در واقعیت هم نیز همین طور می باشد.

در حال حاضر قیمت تمام شده اجرای کاغذ دیواری برای یک محیط نسبت به اجرای سایر دیوارپوش ها تقریباً در رده کمترین قیمت می باشد و همین امر سبب شده است که بسیاری از افراد برای انتخاب پوششی برای دیوار کاغذ دیواری را مد نظر خود قرار دهند. پین ورک تمام خدمات مربوط به نصب کاغذ دیواری شما را بهصورت حرفهای و تخصصی در تمام مناطق ۲۲ گانه تهران انجام میدهد. 1-توجه داشته باشید اگر از دستمال تنظیف برای تمیز کردن کاغذ دیواری و پوستر دیواری استفاده می کنید نباید آنها رطوبت زیادی داشته باشند. 2-برای تمیز کردن کاغذ دیواری از دستمال تنظیف مناسب استفاده کنید و به هیچ عنوان از دستمالهای با سطح زبر استفاده نکنید چون ممکن است سطح کاغذ دیواری و پوستر دیواری شما را خراشیده کند و از بین ببرد. یک استفاده از دستگاه بخارشوی دو استفاده از دستمال تنظیف و مواد شوینده.توجه داشته باشید که شستشوی کاغذ دیواری در راستای عمودی انجام می شود به هیچ عنوان کاغذ دیواری یا پوستر دیواری را در راستای افقی تمیز نکنید چون خط درز های کاغذ دیواری به صورت عمودی هستند و تمیز کردن و شستشوی کاغذ در راستای افقی ممکن است به درز کاغذ دیواری آسیب بزند و به مرور زمان از دیوار جدا شود.

شما از چند طریق می توانید کاغذ دیواری خود را تمیز کنید. از این رو میتوانید در اسرع وقت برای خرید و نصب این کاغذها اقدام کنید. دکوارسیون هایی که در منازل بخصوص منازل نوساز طراحی و اجرا می شوند، سبک مدرن هستند که این مدرن بودن در انتخاب شما برای خرید کاغذ دیواری تاثیر زیادی خواهد داشت.اما برخی از سازه های قدیمی و البته نو ساز نیز وجود دارند که از سبک کلاسیک در ساخت خود بهره می برند که از این رو باید کاغذ دیواری ها در مدل های کلاسیک را برای این دسته از دکوراسیون داخلی انتخاب کنید. کاغذ دیواری های رولی بر اساس طرح به چند دسته ساده، راه راه، گل دار، کلاسیک یا داماسک تقسیم بندی میشوند.که معروف ترین انها طرح کلاسیک یا داماسک میباشد که نسبت به سایر طرح ها بیشتر مورد استقبال قرار گرفته است البته غالبا برای فضا های رسمی همچنین باید توجه داشت که استفاده ترکیبی از طرح ها میتواند خیلی بیشتر اثر بخش باشد و زیبایی چند برابری را با خود همراه داشته باشد و به چیدمان و زیبایی محیط کمک کند. کاغذ دیواری نسبت به سایر دیوارپوش ها از زمان اجرای بسیار کمتری برخوردار می باشد و شما عزیزان می توانید در کمترین زمان ممکن ( نزدیک به چند ساعت )یک واحد مسکونی یا یک واحد اداری را کاغذ دیواری آن را اجرا کنید.

در صورتی که مبلغ محدودی برای اجرای کاغذ دیواری در نظر گرفتهاید، بهتر است در انتخاب خود دقت بیشتری داشته باشید تا بتوانید آنچه را که مد نظرتان است، با قیمت مناسب پیدا کنید. اساس کار در تولید کاغذ دیواری استفاده از الگوی تکرار میباشد. کاغذدیواری پذیرایی را بهتر است از نمونههایی انتخاب کنید که در آنها از برادههای چوب، موادی مانند پی وی سی و خردههای فلز به کار رفته باشد. با کاغذ دیواری کردن دیوار پشت قفسهها ظاهری خاص و جذاب به آنها اضافه کنید. کاغذ دیواری های نانو ون متریال اصلی تشکیل دهنده آن ها الیاف می باشد که این جنس از کاغذ دیواری ها بیشترین سازگاری را با محیط زیست دارند و قابلیت بازیافت دارند همچنین کاغذ دیواری های نانو من از طراحی بسیار قوی در طرح و نقش نیز برخوردار هستند اما نقطه ضعف این جنس از کاغذ دیواری ها قابلیت شستشوی پایین آنها می باشد که نسبت به سایر کاغذدیواری ها از مقاومت در مقابل شستشو کمتری برخوردار هستند. نصب کاغذ دیواری نسبت به سایر دیوارپوش ها از پورت بالاتری برخوردار می باشد و حتی خود شما عزیزان نیز می توانید نصب کاغذ دیواری را انجام دهید البته به کارگیری نصاب ماهر و کارآموز ایده بیشتر مورد پیشنهاد قرار میگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید