آشنایی با تاریخچه کاغذ دیواری

شرکت های مالیاتی کم کم به پتانسیل درآمدی آن واقف شدند. معمولا در کاغذ دیواریها از طیفهای کم رنگ تر بنفش استفاده میشود. اما این الگو بهتر است بزرگتر یا کوچکتر از الگو وسایل نامبرده باشد. برای افزایش دقت کار و زیبایی بیشتر بهتر است قبل از چسبکاری، تمامی کلید و پریزها را جدا کنید. حتی طراحان گروه طراحی و معماری با استفاده از کاغذ دیواری و رنگ های متفاوت آن نقایص مکان را از بین می برند، آنان می توانند برای بی نقص کردن و انتخاب مناسب در مکان مورد نظر ما را راهنمایی نمایند. البته جای هیچ نگرانی نیست در صورتی که از این البوم هم خوشتان نیامد ما اینجا هستیم با 5000 البوم. البته قبل از انجام این کار باید اطمینان داشته باشید که کاغذ دیواری قابل کندن است و زمانی که قصد داشته باشید دوباره بر روی دیوار کاغذ دیواری جدید بچسبانید؛ میتوانید لایهی نازکی که بعد از جدا کردن لایهی وینیل از کاغذ دیواری باقی میماند را نکنید و برای مورد بعدی استفاده کنید. البته این نکته هم قابل توجه هست که کاغذ دیواری ها اکثرا با مواد نانو پوشیده میشوند که باعث میشه تا چد سال اصلا خاک نگیرند و نیازی به تمیز کردن نداشته باشند .

البوم کاغذ دیواری مارکیز2 (MARKIZ) : امروزه کاغذ دیواری ها جزیی از هر دکوراسیون در هر خانه یا مکانی دیگر می باشد و بخاطر داشتن مزیت های زیاد ش استفاده از آن بر همگان روشن شده است. پین ورک، این امکان را برای شما فراهم کرده است تا بهترین مدلهای کاغذ دیواری را انتخاب کرده و آن را برای شما اجرا میکند. اگر پشت کاغذ نماد اول را دیدید به این معناس که کاغذ شما مقاومت خیلی خوبی در برابر اب نخواهد داشت و مجبورید برای تمیز کردن ان فقط به دستمال که نم باشه بسنده کنید. کیفیت و تنوع طرح ها بالا میباشد و از این بابت نگرانی را برای مصرف کننده باقی نمیگذارد. تا بتوانید با توجه با آن هدف، طرح و رنگ خود را انتخاب کنید. این نمونه از کاغذ ها در مدل ها و طرح های مختلفی تولید می شوند و تنوع بالای این کاغذ دیواری به شما اجازه میدهد آزاده تصمیم بگیرید و بر اساس استایل فضایی خود کاغذ دیواری را انتخاب کنید .

ایوسوکی ناکایاما مدیر تولید بخش پارچه و البسه میماکی میگوید: «براساس محل و نیاز مشتریان میتوان تنوع بخشی کرد. از طرف دیگر، می توانید برای تمیز کردن کاغذ دیواری سه بعدی از یک پارچه معمولی استفاده کنید. عایق حرارت و رطوبت: برخی مدلهای کاغذ دیواری عایقهای قابل اعتمادی برای گرما، صدا، رطوبت و گرد و غبار نیز هستند. کاغذ دیواری قابل برداشت ، که به عنوان دیوارپوش موقت نیز شناخته شده است ، سطح طراحی ایده آل مستاجران را ارتقاء داده است. اما نکته اینجاست که به دلیل وجود تکههای مخمل در آن، قابل شستشو با استفاده از مواد شوینده نیستند. خوشبختانه به راحتی میشود فهمید که کاغذ دیواری چه استانداردی در رابطه با شستشو و مقاومت در برابر اب دارد. طول عمر آن سه برابر رنگ می باشد و استفاده کننده ،تا زمان زیادی نیاز به تعویض آن ندارد. در مورد نماد های دوم و سوم وضع بهتر است ولی باز هم سعی کنید از کف و یا تمیز کننده های مخصوص کاغذ دیواری استفاده نمایید. راحتی صندلیها اولین نکتهای است که باید به آن توجه شود.

برای برخی از افراد قیمت و برای عدهای دیگر کیفیت به عنوان معیار اصلی انتخاب کالا به شمار میرود. بعد از نصب کاغذ دیواری ممکن است حبابهایی بوجود بیاید که به مرور زمان و بعد از ۴ الی ۵ روز از بین میرود. با توجه به این که نصب کاغذ دیواری بر روی دیوار نیازمند مهارت و دقت بالایی است، بهتر است این کار را به یک متخصص و نصاب کاغذ دیواری بسپارید. 12. استفاده از کاغذ دیواری با طرح راه راه عمودی میتواند سقف سالن پذیرایی شما را بلند تر نشان دهد و باعث میشود فضا دلباز تر دیده شود. کاغذدیواری ال ای دی دار، با زیبایی هر چه تمامتر طرح خود را با نور نشان میدهند و فضایی رویایی ایجاد میکنند. این تجهیزات به سازماندهی فضای اداری کمک میکنند و از ایجاد شلوغی در این فضا جلوگیری به عمل میآورند. اما جای نگرانی برای مصرف کنندگانی که این پوشش را انتخاب میکنند نیست. طرح و رنگبندی کاغذ دیواری تنها میتواند افزایش قیمت بسیار جزئی ایجاد نماید، که این تفاوت قیمت هیچگاه در حدی نیست که شما را از خرید طرح مورد نظر به علل مختلف مربوط به طرح و رنگ بازدارد.

دیدگاهتان را بنویسید